Orissaare osutus “TV 10” esimesel etapil parimaks (2)

Möödunud pühapäeval Tartu ülikooli spordihoones toimunud “TV 10 olümpiastardi” 40. hooaja esimesel etapil tuli väikeste koolide arvestuses esimeseks Orissaare gümnaasium.

“See oli tegelikult esmakordselt, et me esimeseks tõusime. Tavaliselt oleme ikka püüdja rollis, seekord oli üllatus suur,” lausus lastega kaasas olnud kehalise kasvatuse õpetaja Ly Link. Ta lisas, et arutasid lastega, et nad on nüüd nii kõrgele tõusnud, et väga valus oleks kukkuda… “Aga eks me püüame. Ei taha praegu kiita ja ära sõnada, parem on vaikida. Terve aasta tuleb pingutada,” sõnas Link.

Õpetajatest oli Tartus kaasas ka kehalise kasvatuse õpetaja Jüri Link. Väikeste koolide arvestuses võistles üheksa kooli. Saaremaalt osalesid veel Kuressaare gümnaasium ja Saaremaa ühisgümnaasium, suuremate koolide arvestuses. Võistluste järgmine etapp toimub 26. veebruaril Tallinnas.

Romet Room võitis kaugushüppes II koha isikliku rekordiga 5.59. Ajaga 8,18 saavutas Romet 60 m jooksus 9. koha. Sander Jalla saavutas kuulitõukes 7. koha. Orissaare gümnaasiumi võistkonnale kogusid punkte ka Johanna Järmut, Mari Põldoja, Tsirka-Mirjam Vesterinen, Karl Rander, Tormi Niits. Sprindikesksel avaetapil võistles 358 noort 66 koolist. Erisaadet toimunud võistlusest saab näha ETV-s täna kl 16.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)