Kuhu minna

Neljapäev, 13. jaanuar

KINO
Divas kl 20 ulmethriller Skyline – ära vaata üles. Alla 12-a mittesoovitatav. Viimane seanss. Pilet 3,20 €.

SPORT
Kuressaares Marientali tee 27A kl 17.30 uusaasta kiirturniir kabes.

TANTS
Club Privileges Privilege otsib superstaari. Igal neljapäeval enne kevadet on võimalus end proovile panna Priva laval ja tantsuplatsil. Tule kindlasti koos sõpradega ja võida kihvte auhindu! Sissepääs nagu ikka neljapäeviti tasuta.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

Reede, 14. jaanuar

KINO
Divas kl 18.30 romantiline komöödia Jälle sina. Pilet 3,20 € / 50 kr.

ÜRITUS
Saaremaa kunstistuudios 14.–16. jaanuaril Hiina kalligraafia kursus. Kursuse viib läbi Hiinas kalligraafiat õppinud ja praktiseerinud Kristiina Kraft. Kursus toimub 14. jaanuaril kl 17–20; 15. jaanuaril kl 11–14; 16. jaanuaril kl 11–14. Kokku 12 akadeemilist tundi. Kursuse maksumus on 40 eurot. Registreerida saab Saaremaa kunstistuudios tel 45 33 748 või 51 16 74 või e-aadressil kunstistuudio@hotmail.com .

NÄITUS
Kuressaare linnuse keldrikorruse näitusesaalis 27. veebruarini “Kunst tuleb kapist välja”. Joonistused, graafika ja maalid Tõnis Kipperi erakogust.

TANTS
Divas Havana Club esitleb: Dance of Colors. Kõige värvilisem pidu Eestis. Ainulaadne ja eriefektidega pidu. Seksikad Cerise chikad helendavate kehamaalingutega! Hoolikalt kujundatud UV-valguslahendused terves klubis. Kõigil külastajatel võimalus saada tasuta lahedad UV-joonistused, mis säravad terve öö. Parimat house´i, poppi, RnB´d mängib DJ Peeter Kukk. Riietu valgesse! Tule varem, saad lahedama maalingu ja kauem rokkida! Pilet kl 22–24 3 €, naistele sissepääs tasuta kuni 00.30. Alates kl 24-st pilet 6 €.
Club Privileges Facebook esitleb: kõige viimane 25 krooni pidu. Just nüüd on aeg otsida sukasäärest ja madratsi alt välja kõik viimased “Tammsaared”, sest see on tõesti viimane pidu, kus saate maksta EESTI KROONIDES. Sügava kummarduse teile ja kroonile aitab teha Saaremaa oma üliseksikas tüdrukutebänd BLISS. Esmakordselt Saaremaal, esmakordselt Privilege laval. Otsi neid ka FB-st. PS: See on tulevane 2 euro pidu :-)
Luciferis Hüvasti, Eesti kroon. DJ Andres Laht.
Mönusas Villemis Reede rokib, ansambel Kolumbus Kris.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st sissepääs 2 €.

SPORT
Vanalinna koolis kl 19.30 Saare maakonna MV teise ringi mängud võrkpallis: Vanalinna KSK vs. Silveston.
Kuressaare gümnaasiumis kl 19.30 Saare maakonna MV teise ringi mängud võrkpallis: KG vs. Javicar.

Filmitutvustus
KINOS DIVA 14.01 – 20.01
Jälle sina
Romantiline komöödia. Edukas PR-spetsialist Marni (Kristen Bell) lendab vanematekoju, et osaleda oma suure venna pulmas. Ehmatusega saab tüdruk teada, et venna väljavalitu Joanna (Odette Yustman) on seesama tibi, kes Marni elu keskkoolis põrguks muutis. Seejuures väidab kunagine naissaatan ise, et ei mäleta kooliaegadest suurt midagi. Kui kohale saabub aga pruudi tädi Ramona (Sigourney Weaver), rahvusvahelise haardega ärinaine, on see šokk Marni emale (Jamie Lee Curtis), kes seisab nüüd vastamisi oma suurima vihavaenlasega kaugest kooliajast! Küüned lähevad käiku ja vanad haavad kistakse lahti selles hullumeelses komöödias kõigest sellest, mis juhtub siis, kui kohtud ootamatult inimesega, keda oled aastaid püüdnud unustada.
“Jälle sina” on komöödia mälestustest, mida kooliaeg kogu eluks meie mällu söövitab. Osades: Kristen Bell (“Kõik algas Roomas”), Jamie Lee Curtis (“Ausad valed”), Odette Yustman (“Sündimata kurjus”), Sigourney Weaver (“Avatar”), Victor Garber (“Arukas blondiin?!”), Betty White (“Ettepanek”), Kristin Chenoweth (“Pushing Daisies”), Kyle Bornheimer (“Lihtsalt liiga kuum”) jt. Režissöör Andy Fickman (”She’s the Man”).
Filmi pikkus 1 t 40 min.
Vaata ka kodulehte: http://www.forumcinemas.ee/Event/296706/ .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)