Mardo leidmiseni viiva info eest pakutakse 1000 eurot (20)

Mardo leidmiseni viiva info eest pakutakse 1000 eurot

 

Ida-Virumaal kadunuks jäänud Kuressaare gümnaasiumi õpilase Mardo Niinepi lähedased pöördusid sihtasutuse Kadunud poole ning noormehe leidmiseni viiva info eest pakutakse 1000 eurot.

“Otsime infot tema enda või siis isiku kohta, kes teab midagi tema kadumisest,” selgitas SA Kadunud esindaja Aare Rüütel. Mardo leidmiseks pöördus sihtasutuse poole tema isa. Seega on kadunud.ee kodulehel üleval teade, et pakutakse 1000 eurot info eest, mis viib Mardo Niinepi kadumisega seotud isikuteni ja Mardo leidmiseni.

18-aastane Mardo Niinep jäi teadmata kadunuks eelmise aasta lõpus, ööl vastu 26. detsembrit Sondas Ida-Virumaal. Savalast pärit, kuid viimastel aastatel Muhus elanud Mardo sõitis jõuludeks Kiviõlisse vanavanemate juurde.

Jõulu esimesel pühal läks ta Sonda kõrtsi ühe sõbra sünnipäevale. Kõrtsist saatis turvamees Mardo õue end värskendama, kuna nooruk olevat turvamehe sõnul hakanud laua taga magama jääma. Tema jope ja rahakott olid sõbra autos. Üleriieteta ja üksnes mobiiltelefon taskus, kadus Mardo Sonda kõrtsi ukse eest teadmata suunas. Noormees on 173 cm pikk, kõhna kehaehitusega, ruugete juuste ja lühikese soenguga.

Info, mis juhatab kätte tunnistaja ja aitab välja selgitada Mardo kadumise asjaolud, on oodatud SA Kadunud telefonidel 372 6616 776 või 52 42 776 ja info@kadunud.ee . Soovi korral võib teataja jääda anonüümseks. SA Kadunud põhitegevus ongi kadunud inimeste otsimine. Nende üks põhilisi eesmärke on tõese ja tulemusliku informatsiooni sisseostmine avalikkuse kaasabil, misjärel seda analüüsivad sihtasutuse asjatundjad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)