Toidupanga münditakso tuleb ka Saaremaale

Toidupanga mündikampaania hakkab lõppema ja selles kutsutakse osalema kõiki ettevõtteid.

“13.–17. jaanuaril saab seoses krooni käibelt kadumisega oma ettevõttesse külla kutsuda Toidupanga münditakso,” ütles Saarte Häälele ettevõtmise üks korraldajaid Angela Allik. Tema sõnul on see mugav võimalus sahtlitesse, taskupõhja jm kogunenud sendid ja kroonimündid ära anda, et toetada nende kaudu toiduabi korraldamist Eesti puudustkannatavate perede ja laste heaks erinevates Eesti paikades.

“Ka kõige väiksem peotäis sente aitab kaasa sellele, et Eestimaal elavad inimesed ei peaks tühja kõhtu kannatama – ei täna ega ka tulevikus,” ütles Allik. Ta lisas, et seda, milline saab münditakso teekond Saaremaal olema, veel ei teata – see sõltub siiski mündiloovutajate soovidest. Alliku sõnul toimib Toidupanga münditakso lihtsalt – kokkulepitud ajaks tuuakse kohale Toidupanga tünn mündikogumise läbiviimiseks ja pärast tullakse sellele järele.

Saaremaal on Toidupanga münditaksot võimalik oma ettevõttesse tellida telefonil  50 53 163  või kirjutada lii.saarlane@gmail.com .  Kõik Toidupanga toetuseks oma panuse andnud ettevõtted märgitakse ära Toidupanga veebilehel jm. Lisaks Saaremaale vurab münditakso Tallinna, Järva-, Pärnu-, Lääne-Viru- ja Valgamaa ettevõtete vahet.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)