Reisibüroo jätkab Soome spaaturistide lennutamist Saaremaale

Viis aastat tagasi Soome spaaturistidele Saaremaale tellimuslende tegema hakanud reisibüroo Matka-Vekka jätkab lendudega ka sel aastal.

Matka-Vekka OY esindaja Kristiina Saar-Rand ütles, et 2011. aasta esimesel poolel tehakse Saaremaale Soome maakonnalinnadest kuus lendu nagu möödunud aastalgi. “Müük on hästi käima läinud ja mõned lennud praeguseks juba ka välja müüdud,” kinnitas Kristiina Saar-Rand, kelle sõnul toimuvad kevadised tšarterlennud pühapäeviti ajavahemikus 17. aprill–29. mai.

Nagu mullugi on reisifirma partneriks Finncom Airlines, kes kasutab 68-kohalist lennukit ATR 72-500. Tellimuslendude põhilised reisijad on spaakliendid, kuid võimalik on osta ka lihtsalt majutust või ainult lennupileteid. Põhitoodetena pakutakse nädalast paketti spaadesse Grand Rose, Saaremaa Valss, Meri ja Rüütli.

Sügisesed lennud Saaremaale on praegu veel plaanimisjärgus, nende lendude aeg ja maht ei ole veel teada. Möödunud sügisel tehti Kures-saarde kuus lendu. Lisaks Kuressaarele korraldab Matka-Vekka OY 2011. aasta kevadel otselende ka Pärnusse. Lendude arvu poolest oli rekordiline 2008. aasta, mil Kuressaarde tehti 41 tellimuslendu, kokku ligi 3000 spaaturistiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)