Karujärve suusarajad lükatakse lahti nädalalõppudeks

Karujärve suusarajad lükatakse lahti nädalalõppudeks

 

Riigimetsa majandamise keskus (RMK) alustab järgmisest reedest Karujärve suusaradade korrashoiuga reedeti, lükates igaks nädalavahetuseks sisse rajad ja puhastades lumest sealse parkla.

“RMK-ga on saavutatud kokkulepe, et nad tagavad vähemalt iga nädala reedeks juurdepääsutee korrashoiu,” teatas Saare maavalitsuse spordinõunik Madis Kallas. Kui siiani valmistati radasid ette nädalapäevast sõltumata, siis edaspidi on prioriteet vaid nädalavahetustel. Kallase sõnul on Kuressaare Spordibaasid lubanud anda maksimumi, et laupäeva hommikuks oleks värsked rajad sees.

Madis Kallas lisas, et alati tuleb arvestada ka võimalusega, et suurte lumesadude ja tuiskude korral ei ole võimalik ühe rajamasinaga tagada Karujärve radade korrashoidu ka nädalavahetustel. Kallas ootab inimestelt mõistvat suhtumist ja kutsub nädala sees kasutama Kuressaare, Kudjape ja Kärla valgustatud suusaradu.

Karujärve suusaradade korrashoiu tagab ka edaspidi Saaremaa valdade spordiliidu ja Kuressaare Spordibaaside vaheline kokkulepe, mille alusel tegeleb radade korrastamisega Kuressaare Spordibaasid. “Arvestades Saaremaa valdade spordiliidu piiratud ressursse, saab seda teenust Kuressaare Spordibaasidelt tellida suhteliselt piiratud kogustes,” nentis Kallas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 45 korda, sh täna 1)