Raimond Ellik kandideerib üksikkandidaadina riigikokku (2)

Salme valla põllumajandusettevõtja Raimond Ellik teatas eile vabariigi valimiskomisjonile, et osaleb üksikkandidaadina riigikogu valimistel. Erusõjaväelase Leo Kunnase järel on Ellik teine ametlikult registreerunud üksikkandidaat eelseisvatel valimistel.

“Mulle teeb haiget, et inimesed jooksevad kõik välismaale ja välismaalased ostavad kokku meie põllumaad,” ütles Raimond Ellik Saarte Häälele. Lisaks maaelu parandamisele tahab värske saadikukandidaat kaasa rääkida perepoliitikas, eriti teeb talle muret vaeste ja vanemateta laste olukord.

Mõni aasta tagasi Rahvaliidu ridadest lahkunud Raimond Elliku sõnul otsustas ta kandideerida üksikkandidaadina, sest erakondades käib hõõrumine ja inimestel ei ole erakondadesse usku. “Võib-olla tahavad inimesed hääletada üksikkandidaatide poolt, kes on oma kodumaa patrioodid,” põhjendas Ellik, kes sai kümmekond aastat tagasi Maarahva Erakonna nimekirjas riigikokku kandideerides enam kui 200 häälega Raimu Aardami järel oma nimekirjas teise tulemuse.

Raimond Elliku sõnul oleks tal valituks osutumiseks vaja umbes 4800 häält ning valijate häälte püüdmiseks kavatseb ta teha tõsist tööd. “Tuleb teha suurt selgitustööd, aga sellist raha nagu erakondadel mul enda reklaamimiseks pole. Loodan põllumeeste, kooli- ja kursusekaaslaste ning nende tuttavate peale,” märkis põllumeheameti kõrval ka harrastusnäitlejana tegutsev Ellik, kes on oma hinnangul Lääne-Eestis üsna tuntud.

Valituks osutumise korral kavatseb Ellik toetada kõiki tema arvates õiglasi eelnõusid, olgu nende esitajaks opositsioon või koalitsioon. “Hääletan oma peaga, mitte parteisõdurina, praegu on päris paljudel õigusaktidel korruptsioonilõhn juures,” märkis ta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)