Kuhu minna

Reede, 7. jaanuar

KINO
Divas kl 20 ulmethriller Skyline – ära vaata üles. Pilet 50 kr / 3,20 €. Alla 12-a mittesoovitatav.

ÜRITUS
Sakla seltsimajas kl 19 valla saskuturniiri IV etapp. Oodatud on kõik vanad ja uued mänguhuvilised.
Tornimäe rahvamajas kl 19 saskuturniiri V voor.

TANTS
Divas Very Shot Party. Eriti magusad sooduspakkumised. Talvised musa-shotid, šeigib DJ K. Lillimägi. Kl 22–00.30 tasuta, kl 00.30-st pilet 4,50 €. Kõik joogid esimesel tunnil miinus 50%.
Club Privileges kolmekuningapäevapidu. Sissepääs tasuta.
Valjala rahvamajas kl 20–24 noortepidu. Tantsuks mängib Valjala rahvamaja noortebänd CEST. Pääse 2 € või 30 kr.
Luciferis “Üks euro”. DJ Peeter Kukk. Pääse sel õhtul kuni südaööni üks euro.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.
Mönusas Villemis Õllebingo.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 2 €.

Laupäev, 8. jaanuar

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Muhu muuseumis Koguvas kl 12 tasuta karmoskakoolitus algajatele. Võta kaasa oma pill. Info ja registreerimine: 52 17 448, Meelis või meelis@muhumuuseum.ee .
Piiri rahvamajas kl 18 nääripidu. Eeskava Külasema külaseltsilt ja tantsurühmalt Ätses. Pärast tants Iivo Miili pilli järgi. Pääse 2 €.
Kuressaare raekojas kl 11 EGeS-i Saaremaa osakonna aasta alguse üritus, kus meid tervitavad Raeühing ja Lucia. Järgneb koosistumine kohvikus. Kaasa võtta 1.60 eurone kingitus, millele on kinnitatud põnev küsimus.

TANTS
Divas Winter special: White Gold! Selle talve valgeim pidu. Tule ja pidutse koos meiega! Valget kandes (seelik, püksid või särk) on poole hinnaga sissepääs garanteeritud kogu öö. Kuldaväärt muusikat mängib DJ Peeter Kukk. Pilet kl 22–24 2 €, kl 24-st pilet 4,50 €.
Mönusas Villemis ansambel Spido.
Lucifer suletud.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet naistele 1 €, meestele 2 €.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Club Privileges Bacardi Breezer esitleb: Privilege tantsutüdrukud. Bacardi Breezerit ja silmailu pakuvad meie kuulsad tantsutüdrukud. Kes lava ees ilma jääb, saab Bacardit osta baarist. DJ Mikk Saarela.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Saare maakonna korvpallimeistrivõistlused: kl 11 BC Käsa vs. Pihtla; kl 12.45 Tesman vs. Orissaare Rock; kl 14.30 BC Gild vs. Saare Erek.
Kuressaare spordikeskuses saalijalgpalli Eesti MV II liiga: kl 17 Saaremaa JK aaMeraaS vs. FC Reformierakond.
Kuressaare põhikoolis välk- ja kiirmale kompleksvõistlus P. Kerese 95. sünniaastapäeva tähistamiseks, maakonna kiirmale MV 5. osavõistlus. Info Juuno Jalakas, tel 56 682 436.

NÄITUS
“Vorm ja värv” Ajamaja galeriis
5. jaanuarist on Ajamaja galeriis avatud Võrumaalt pärit kunstnikepaari Ruti Jõgi ja Aivar Rumvolti ühisnäitus “Vorm ja värv”. Väljas on Ruti Jõgi joonistused ja Aivar Rumvolti õlimaalid.
Ruti Jõgi on pärit Kuressaarest ja tegutseb kunstnik-galeristina Võru kunstigaleriis Avatud Ateljee. Ta on lõpetanud Tartu kunstikooli maali erialal. Tema joonistused on erksavärvilised ja dekoratiivsed.
Aivar Rumvolt on erialalt keraamik, aga on viimastel aastatel teinud mitmeid õlimaalinäitusi. Maalimisel huvitavad Rumvolti eelkõige värvide koosmõjud, vastandused ja üleminekud. Kuigi Jõgi ja Rumvolti näitusetööd on üsna erinevat laadi, sobivad nende tööd omavahel ja kokkupuutepunkte võib leida värviotsinguis.
Näitus “Vorm ja värv” jääb Ajamajas avatuks 15. märtsini.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)