Ruhnu rahvamaja juhatajaks sai Andre Nõu (9)

Ruhnu rahvamaja juhatajaks sai Andre Nõu

 

Ruhnu rahvamaja juhiks valiti Saaremaalt pärit Andre Nõu (pildil), kes asub ametisse jaanuari teisel poolel.

“Tihe arutelu oli. Kerge seda otsust teha ei olnud, päris keeruline oli,” lausus Ruhnu vallavanem Aare Sünter. Kaheksast kandidaadist pääses teise vooru neli ning viimaseks vooruks jäi sõelale kolm. Otsuse langetas vallavalitsus. Tagaverelt pärit Andre Nõu ütles, et otsustas kandideerida Ruhnu rahvamaja juhatajaks eelkõige sellepärast, et see oli ainuke tööpakkumine erinevates tööpakkumisportaalides, mis teda tõsiselt erutas ja mõtted tööle pani.

“Esimese asjana tuleb arvatavasti rahvamaja soojaks kütta. Teiseks oskavat Ruhnu muuseumi juhataja hästi laulda, mis tähendab Ruhnu oma ansambli loomist, et Kihnuga konkureerida,” rääkis Andre, lisades, et edasised plaanid selguvad juba kohapeal ja kohalikega tutvudes. “Ma olen eluaeg olnud humanitaaripoiss ja loodan selles valdkonnas end rohkem täiendada ja sisse süüa. Eks aeg näitab, mis saama hakkab.

Igatahes ootan põnevusega tööleasumist ja elu-oluga tutvumist,” lausus Nõu, kes on õppinud Tallinna tehnikakõrgkoolis tehnoökoloogia eriala. Hetkel on Andrel koos sõpradega käsil kontserdi korraldamine Tagavere koolimajas. Nõu ise mängib basskitarri ansamblis Monstercöuq. Ruhnu rahvamaja endine juhataja Ariina Kollom lahkus ametist omal soovil.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 263 korda, sh täna 1)