Edda Pauksoni horoskoop Mida toob 2011. aasta?

JÄÄR
Selle aastaga algab teil pöördeline eluperiood. Olete liikuv, energiline, organiseerimisvõimeline, tormate kõige uue ja huvitava suunas. Võib tulla väga ahvatlevaid uusi pakkumisi, kusjuures väga ootamatult, või leiate äkitselt ise, et peate kohe midagi uut ja senisest kardinaalselt erinevat ette võtma. Loomulikult võite kõike teha, kuid leidke vähemalt niipalju aega, et kõik hoolikalt läbi kaaluda, veel parem, kui on võimalus asjad mõne hea sõbra või juristiga korralikult läbi vaadata, et ükski poolt- või vastuargument märkamata ei jääks. See aasta ei ole sobiv aeg rutakate otsuste tegemiseks – võite oodatud kasu asemel hoopis märkimisväärset kahju saada.

Tööalased partnerlussuhted võivad võtta kohati ägedama iseloomu ning mõnele võib see tähendada isegi töö kaotamist. Teie vabaduseiha ja kohati ettearvamatu käitumine võib viia teid tõsiste vaidlusteni kolleegide või isegi ülemustega. Teie sissetulekud on kuni juunikuuni kõikuvad, peate hoolikalt kõik oma väljaminekud kontrolli all hoidma. Kuid alates juunikuust võite arvestada suurema sissetulekuga, olgu siis palga, preemia või mõne lisatöö kaudu. Välistada ei saa ka loteriivõitu.

Sel aastal kipub töö võtma teilt aega ja tähelepanu teie laste arvelt. Romantilised suhted kipuvad veidi leigemad olema kui mõnel muul ajal, olete sedavõrd töisel lainel, et hellused kipuvad tahaplaanile jääma. Lisaks kaldute aeg-ajalt ka vaidlema, kuid õnneks ei vii see tõsisemate tülideni.
Aasta lõpus olete mõnevõrra vastuvõtlikum külmetushaigustele ja erinevatele nakkustele. Võib välja lüüa ka mõni põletikuline protsess. Erandina võib ette tulla mõni ootamatu kirurgiline protseduur.

SÕNN
Võimalik, et sel aastal tekib teil vajadus vahetada töökohta või tuleb ette ootamatu koondamine. Selline olukord võib teil lausa jalad alt lüüa. Sobivamad ajad uue töökoha otsimiseks on 16. jaanuarist kuni 24. veebruarini ja 2. kuni 27. märtsini, sest nendel aegadel olete ise aktiivsem ja enesekindlam uutele väljakutsetele vastu astumisel. Teil ei ole erilist soovi kuulata töökaaslaste ja sõprade nõuandeid ja soovitusi, kuigi just kaaslaste soovide ja nõuannete arvestamine tooks teile sel aastal rohkem kasu kui mõnel muul ajal.

Vältige sel aastal igasuguseid vähegi kahtlasena näivaid tehinguid. Ei maksa usaldada inimesi, kes pakuvad teile riskantseid ettevõtmisi. Vältige ka seltskondi, mille liikmete täpsetest ajenditest teil selget arusaamist pole. Rahaline seis kipub kuni juunikuuni olema küllaltki Ameerika mägedele sarnanev. Parim aeg oma finantsolukorra parandamiseks on juunikuus, sel ajal võib teil isegi loteriis õnne olla.

Jaanuaris, novembri lõpus ja detsembri esimesel poolel võib ette tulla komandeeringuid või muid välisreise. Aga võib ka olla, et teete ise sel ajal otsuse kuhugi reisima minna. Võimalik, et otsustate end täiendada mõnel kursusel, minna kõrgkooli või asute lihtsalt omandama mõnd uut eriala.
Kodune elu muutub teile eriliselt tähtsaks augustis ja septembris. Võite ette võtta suuremaid ümberkorraldusi, tegeleda taimedega, abistada vanemaid või abistavad vanemad mingil kombel hoopis teid.

Kui teil peaks olema plaan vahetada elukohta, siis ei taha tänavune aasta selleks eriti suuri võimalusi pakkuda. Partnerlussuhted on stabiilsed, rahulikud, võimalik, et liigagi. Pisut sära ja kirge võib tuua periood 9. oktoobrist kuni 2. novembrini. Kui aasta esimene pool toobki ootamatuid olukordi ja igasuguseid muudatusi, siis alates juunist valvab teie elu õnnetoov planeet Jupiter, mis liigub Sõnni märgis. Tunnete end vabana ja rõõmsana. Olete abivalmis ümbritsevate vastu ja nemad teie vastu. Olete optimistlik ja teie loomupärane jonnakus on ilmselt unne suikunud, mis aitab kindlasti igapäevaseid suhteid parandada.

Oma laste jaoks leiate ilmselt enam aega juulis, augustis, novembris ja detsembris. Oskate neid juhendada, õpetada, võidate kergesti nende usalduse, võite loota ka pere juurdekasvu. Tervis nõuab sel aastal enam tähelepanu. Eksisteerib tõsine oht end ära väsitada. Ka mõni hiiliv haigus võib endast märku anda. Oleks ilmselt mõistlik võtta ette põhjalik arstlik kontroll. Tundlikumad piirkonnad on sel aastal liigesed, selg, põlved ja kurk. Võimalik, et sel aastal tuleb teil olude sunnil külastada kedagi mõnes kinnises asutuses (nt haigla, hooldekodu, vangla, lastekodu). Muret võib teha mõne tuttava või sugulase tervis.

KAKSIKUD
Teie aasta on äärmiselt vaheldusrikas. Võib tekkida võimalusi mitmeteks töökohavahetusteks. Kui olete loominguline inimene, siis tõotab 4. aprilli ja 5. augusti vaheline periood tulla vägagi viljakas. See periood on soodus ka vabakutselistele töötajatele. Kui olete aga praktilisema töö tegija, siis kasutage ära periood 21. veebruarist 21. aprillini, sest see aeg on soodne töökoha vahetuseks, tööotsinguteks, võimalusi võib tulla tutvuste kaudu või ka mistahes muid kanaleid pidi. Sel ajal võib ka juhtuda, et saate palgakõrgendust. Samas pole välistatud olemasolevast tööst ilma jäämine. Suhted töökaaslastega on sel aastal igati normaalsed, võimalik, et annate pingelisematel aegadel üksteisele ka nõu, kuidas keerulises olukorras oma asjadega paremini toime tulla.

Kodune elu sujub päris kenasti. Võimalik, et soovite sel aastal teha oma kodus muudatusi, vahetada elukohta, suhelda aktiivsemalt kodakondsetega, tegutseda oma koduaias, abistada vanemaid, eriti septembris ja alates 11. novembrist kuni aasta lõpuni. Oma lastega tegelete sel aastal aktiivsemalt, mõjudes võib-olla isegi liialt karmi ja kriitilisena. Ehk oleks õigem anda neile mõnevõrra enam vabadust, püüda luua nendega hingeline kontakt. Septembris on selleks head võimalused.

Meelelahutustest hoolite sel aastal vähem. Võimalik, et igasugused segadused töö valdkonnas rikuvad teie tuju ning teid on äärmiselt keeruline kodust välja meelitada. Mõistlik oleks siiski võtta aega ka enda ja oma hingeliste vajaduste tarbeks. Olles sõpradega, tunnete end palju paremini, seda enam, et nii mõnigi sõber võivad teid üllatada mõne huvitava ettepanekuga või saate ise mõnele sõbrale huvitava ideega toeks olla. Rahalised seisud kipuvad olema kaunis muutlikud, kuid ka siin võite rasketel aegadel saada abi sõpradelt, kui peaksite seda vajama.

Rahaasjade korraldamiseks on tegelikult päris hea aeg juunis ja juulis. Olete aktiivne, leidmaks võimalusi lisaraha teenimiseks. Romantilised suhted on ülihead 2. novembrist kuni aasta lõpuni. Võite armuda või isegi abielluda. Tervis on sel aastal igati stabiilne. See aga ei tähenda, et peaksite selle oma mõtlematusega proovile panema. Aeg-ajalt võib tunda anda põis ja munasarjad, kui olete naine. Mõistlik oleks käed ja jalad soojas hoida.

VÄHK
Märtsist on oodata äkilisi muudatusi töös ja karjääris. Võimalik, et senine töökoht on ennast ammendanud ja on aeg edasi liikuda. Teie aktiivsus suureneb ja leiate endale uue huvitava koha. Võimalik, et muudate lausa eriala, eriti kui teile tehtud pakkumine on uudne ja huvitab teid. Palga suurus ei olegi teie jaoks sel aastal primaarne, peamine, et see seni saadust oluliselt väiksem ei oleks.

Teie rahaline seis on sel aastal stabiilne, kuigi muretsete pidevalt, mis on ju teie märgile omane. Juulis, augustis on teil suurepärane võimalus mingit lisaraha teenida. Ehk saate isegi mõne preemia. Kodus sujub kõik plaanipäraselt. Tõenäoliselt ei kipu te sel aastal võtma ette suuremaid muudatusi, kui just mõni äkilisemat laadi remondivajadus ei teki. Kuid ei ole välistatud, et tasapisi hakkab idanema mõte elukohta vahetada, mis võib ka õnnestuda. Kui aga saate kelleltki innustust, võib mõnel Vähil tulla idee ise uus kodu ehitada ja kindlasti koos suure aiaga.

Koduste ja vanematega läbisaamine on normaalne, igasuguste plaanide tegemisel olete asjalik ja koostöövalmis. Kodusoojusest võib küll veidi vajaka jääda, kuid seda saab kindlasti parandada mõne huvitava pereringis korraldatud üritusega. Võimalik, et muretsete sel aastal tavalisest enam oma vanemate tervise pärast. Haarake ka nemad kaasa mõnda toredasse pereüritusse ja uskuge – sellest on neile ja nende tervisele kindlasti enam abi kui teie muremõtetest.

Suhted partneriga võivad olla aeg-ajalt pingelisevõitu, kuid peaksite hoiduma erimeelsuste kaasavõtmisest järgmisse päeva. Püüdke negatiivsed emotsioonid alati minevikku jätta, see tähendab eilsesse. Pidage ka meeles, et sugugi mitte alati ei ole ainult teil õigus, peate arvestama ka oma kaasa tõekspidamiste ja vajadustega. Kindlasti annavad õrnus ja hellus teie suhtele märksa enam kui jäik oma õiguse tagaajamine. Lastega hea ja usaldusliku vahekorra loomiseks on kõige paremad ajad jaanuaris, veebruaris ja periood 9. oktoobrist 2. novembrini.

Olete neile hea nõuandja ja nad on meeleldi valmis tunnustama teid oma suure autoriteedina. Tervis on sel aastal hea. Võimalik, et otsustate hakata tegelema tervisespordiga ning olete valmis kaasama sellesse ka ülejäänud pereliikmeid. Kõik see on suurepärane, kuid jälgige, et liigne rassimine teie seljale halvasti ei mõjuks. Aeg-ajalt võib ette tulla ka seedehäireid, kuid need on reeglina tingitud närvilisusest.

LÕVI
Sel aastal olete karjäärihimuline. Suhted töökaaslastega on korrektsed ja otsekohesed ning koostöö laabub. Kui olete tipp- või keskastme juht, oskate oma tööd suurepäraselt organiseerida. Kindlasti tuleb ette komandeeringuid, eriti aasta esimesel poolel. Sageli tulevad need ootamatult ja võivad samas olla väga viljakad ja inspireerivad. Tõenäolised on ka mitmesugused puhkusereisid, millest on kasu teie silmaringi arendamisel. Paljudel Lõvidel võib tekkida soov midagi uut õppida, omandada kõrgharidus kas Eestis või ka mõnes teises riigis. 4. juunist kuni aasta lõpuni on võimalus avardada oma ettevõtte piire. Kui aga juhtute olema töötu, siis on sel ajal paremad võimalused uue töö leidmiseks.

Kiirustada pole vaja, sest õigem on oodata ära töö, mis just teie jaoks õige on. Rahaga saate igati hakkama. Oskate oma väljaminekuid planeerida ja võite tänu sellele lubada endale just seda, mida vajate. Suuremaid rahalisi tehinguid oleks parem teha septembris, siis tõuseb sellest teile enim tulu. Kodune elu sujub plaanipäraselt, suhted kodustega on igati head. Kui soovite midagi muuta või koguni elukohta vahetada, siis on soodsam aeg selleks septembris. Kui soovite aga mingeid kinnisvaratehinguid teha, siis selleks on parim aeg veebruarist aprilli lõpuni.

See aasta annab teile suurepärase võime oma lastega kontakti loomiseks, eriti septembris ja novembris. Kõikide partnerlussuhetes tekkinud segaduste korrastamiseks on see aasta suurepärane. Aasta võib tuua uue armusuhte või lisab juba olemasolevale meeldivaid emotsioone, tuues nendesse sära. Ka meelelahutused muutuvad teie jaoks sel aastal tähtsamaks kui eelmistel aastatel. Ilmselt suhtlete rohkem oma sõprade ja tuttavatega, organiseerite näiteks huvitavaid reise või mistahes kultuuriüritusi.

Tervis püsib stabiilsena. Aasta on hea mõne kroonilise haiguse ravimiseks, juhul kui teid mõni selline peaks vaevama. Pisut enam vajab teie tervis tähelepanu aasta alguses ja lõpus. Mõningast muret võib valmistada mõne vanema sugulase tervis, võimalik, et teil tuleb isegi mingil perioodil tema eest hoolt kanda.

NEITSI
Töös ja karjääris sujub kõik plaanipäraselt. Kui peakski juhtuma, et kaotate töökoha või soovite lihtsalt seda vahetada, siis piisava aktiivsuse korral leiavad kõik probleemid teile soodsa lahenduse. Alates juunist on soodne aeg tööalasteks muudatusteks, teile võidakse teha ülihäid pakkumisi. Üsna tõenäolised on nii kõikmõeldavad õppereisid kui ka igasugused muud välisreisid. Töö mõnes välisettevõttes võib osutuda väga edukaks.

Rahaasjades olete liiga murelik – kipute kokku hoidma seal, kus seda kindlasti teha ei tohiks, eriti enda ja koduste arvelt. Peaksite oma soovi midagi tallele panna tingimata mõnevõrra ohjeldama, kuigi see on suurepärane aasta investeeringuteks, kinnisvaratehinguteks, sest oskate pakutavate tehingute kõiki aspekte kainelt analüüsida, mis on eduka investeerimise aluseks. Kodune elu on rahulik ja veidi igav. Aasta alguses ning novembris ja detsembris avalduvad mõjud tekitavad teis soovi teha kodus mõningaid muudatusi, võtta ette mõni pisem remonditöö või otsustate hoopis koos kodustega midagi huvitavat ette võtta.

Tööalased partnerlussuhted kipuvad olema segasevõitu. Võib ette tulla klatšijutte, jälgige hoolega, keda usaldate. Suhetes elukaaslase või armsamaga kipute olema mõnevõrra viril, leiate, et teile ei pöörata piisavalt tähelepanu, ei hoolita ega hoolitseta teie eest niipalju kui teie arust seda tegema peaks. Vajate tavalisest enam hellust ja kipute seda lausa nõudma. Pidage siiski meeles, et sel kombel saadud hellitustel ja hoolitsusel pole iial sellist väärtust kui spontaanselt tulnuil. Püüdke kõike seda, mida ise ihkate, pakkuda ka oma armsamale – uskuge, see, mida te sealt vastu saate, ületab teie julgeimadki unistused. Aasta üldmõju on siiski küllalt rahulik, suuri tülisid partneriga ette näha ei ole.

Laste käekäik on teile sel aastal ülitähtis. Te oskate neile anda suurepärast nõu, kuid kipute seda tegema liialt autoritaarselt, mis tekitab lastes parajat vastuseisu ja trotsi. Valige õige aeg, koht ja viis, kuidas oma lapsi õigetele radadele juhtida. Tervislik seisund kipub olema küllalt muutlik. Kipute liialt muretsema iga pisimagi probleemi pärast. Esineda võib allergiat, ka vastuvõtlikkus nakkustele on tavapärasest suurem. Paljud vaevused võivad olla tingitud liigsest närvitsemisest.

KAALUD
Kuna Saturn paikneb terve aasta teie märgis, siis toob see teile küllaltki tõsise, takistustega aasta. Suuresti oleneb selle aasta edukus teie enda natuurist, visadusest, võitlusvalmidusest ja töökusest, sellest, kuidas suudate küllaltki keerulised planeediseisud enda kasuks tööle panna. Kindlasti olete sel aastal tõsisem, kohati murelik, hoolite seltskondlikust lävimisest vähem kui tavaliselt.

Suhted töökaaslastega on sel aastal segased, esineb möödarääkimisi ja vaidlusi. Võimalik on töökoha kaotus või koondamine, kuid enamasti annate selleks põhjust teie ise. Kipute sel aastal suuresti juhinduma oma tunnetest ja igasugune rutiin tööl võib teid ärritada. Kui olete vabakutseline või loominguline töötaja ning saate ise oma aega planeerida, on olukord märksa parem. Uue koha otsimiseks või olemasoleva vahetamiseks on sobivaim aeg 16. juunist 19. septembrini.

Rahaliste seisude pärast muretsete palju, kuid müstilisel kombel oskate just sel aastal oma rahaasjadega toime tulla. Alates juunist võib teil ette tulla mõni soodne kinnisvaratehing või saate päranduse. Kui olete ettevõtja, siis on see väga hea aeg ettevõtte rahalise olukorra analüüsimiseks ja parandamiseks. Teie isiklikud suhted kipuvad alates märtsikuust muutuma küllaltki keeruliseks, vähemalt te ise arvate nii. Eksisteerib isegi oht mõne tähtsa suhte katkemiseks, eriti puudutab see tööalaseid suhteid. Kuid ka isiklikud suhted on sel ajal kaunis keerulise iseloomuga – võib ette tulla ootamatuid tülisid ja lõputuid vaidlusi. Peaksite meeles pidama seda, et sel aastal ei maksa teha liialt tormakaid otsuseid suhete vallas.

Teie kodune elu on sel aastal pöördeline. Võimalik on tõsisema ümberehituse vajaduse tekkimine või osutub koguni möödapääsmatuks leida endale uus elukoht. Terve aasta jooksul mõtlete pingsalt, kuidas oma kodust elu parandada või muuta. On tõsine oht vastuolude tekkimiseks kodustega, samuti võib muutuda raskeks kodulaenu maksete tasumine. Suuremate ümberkorralduste tegemisel oleks mõistlik pidada nõu kogenumate inimeste, juristide või vanematega.

4. aprillist 5. augustini peaksite suuremat tähelepanu pöörama oma tervisele. Kui peaks ilmnema mõni terviseprobleem, tuleks kohe pöörduda arsti poole. Võimalik, et haigus on raskesti diagnoositav. Ravimite kasutamisel peaksite kindlasti täpselt järgima arsti juhiseid. Olete tavalisest vastuvõtlikum nakkustele ja külmetushaigustele, hoidke soojas jalad ja ristluude piirkond. Samas võib liigne muretsemine oma tervise pärast põhjustada teil ettekujutatud haiguse.

SKORPION
Oma tööasjade pärast ei pea Skorpionid sel aastal erilist muret tundma. On küll mõningane oht, et leiate oma olemasoleva töö olevat liialt igava ja vähe pinget pakkuva. See võib esile kutsuda soovi muutusteks. Suhted töökaaslastega on aktiivsed aasta esimesel poolel. Teil on uusi ideid, mida tahate kohe rakendada, eriti kui olete juhtivtöötaja. Ärge siiski liialt kiirustage, liigne organiseerimine võib teie head suhted töökaaslastega pingeliseks muuta. Talitage tasa ja targu ning olete märksa edukam kui tühjalt rapsides.

Teie rahaline seis on täiesti normaalne. Novembrikuust aasta lõpuni peaksite siiski jälgima, et te väljaminekutega liiale ei läheks. Sel ajal tehtud investeeringud tuleb hoolikamalt läbi kaaluda. Kindlasti peaksite vältima võlguandmist ja -võtmist. Kodune elu kulgeb sel aastal sujuvalt, olete koduste suhtes hoolitsev, samas vajate ka ise hellust ja armastust. Kui oma kodus üldse midagi teha viitsite, siis on sellise tegevuse eesmärk muuta kodu kaunimaks. Ka lastega olete tavalisest märksa leebem, vaadake, et te neid ära ei hellita.

Sõpradega suhtlete sel aastal vähem, kuid võite leida endale mõne vanema sõbra, kes annab teile head nõu ja võib teie ellu jääda pikkadeks aastateks.
Sel aastal peate väga hoolikalt jälgima, et ükski teie ettevõtmine ei läheks vastuollu seadusega. On ka oht, et ilmub välja mõni salavaenlane, kes üritab teie jalgealust õõnestada. Kui käitute ausalt ja sirgjooneliselt, ei õnnestu kellelgi teile halba teha. Reisimiseks ja komandeeringuteks on paremad ajad suvel.

Partnerlus- ja armusuhted on eriti ilusad alates juunikuust. Kui ongi tekkinud mingid lahkhelid, siis sel ajal need tõenäoliselt lahenevad. Nii mõnigi Skorpion võib sel ajal armuda või isegi abielluda. Sel aastal eelistate lõbustustest ja meelelahutusest neid üritusi, mis pakuvad intellektuaalset laadi rahuldust. Ilmselt külastate sagedamini kultuuriüritusi. Tervis on teil hea, kuid ärge pange seda proovile, sest on tõsine oht end üle pingutada. Vastuvõtlikumad kohad on selg, kõrvad, silmad. Kindlasti on omal kohal konsultatsioon arstiga, kui peaks ilmnema mingi probleem. Võib ette tulla ka hüppeliigese vigastusi. Aeg-ajalt võiksite kontrollida oma verenäitajaid. Aprillis võib areneda mõni põletikune protsess. Ja hambaarsti aadress tuleks kindlasti meelde tuletada.

AMBUR
Tõenäoliselt sõltub teie töö suuresti firma käekäigust. Kui peakski ette tulema muudatusi, ei hakka te eriti põdema, olge ainult ise kohusetruu ja ärge andke põhjust kahelda teie lojaalsuses ja sobivuses. Eriti hoolikas ja diplomaatiline peaksite olema septembris, novembris ja detsembris. Samas on teil piisavalt energiat aktiivseteks uue töökoha otsinguteks, kui peaks juhtuma, et teid tabab ootamatu koondamine. Vajadusel olete valmis isegi eriala vahetama. Samas võib juhtuda, et otsustate ise end täiendama asuda, olgu siis kõrghariduse või mõne uue eriala omandamise teel. Energiat teil selleks igatahes jätkub, olete oma püüdlustes visa ja sihikindel.

Rahaline seis on igati rahuldav, nii nagu see on praegu paljudel, erilist küllust ei ole, kuid tõsist puudust õnneks ka mitte. On hea, kui olete vajadusel valmis ajutiselt ka pisut vähemaga toime tulema. Partnerlussuhetes möödub aasta rahulikult, kõik sujub teie soovi kohaselt. Juunis on nii mõnedki Amburid eriliselt heatahtlikud ja soovivad koos oma elukaaslasega midagi ilusat ette võtta. Võimalik, et otsustate minna eksootilisele puhkusereisile.

Oma lastele olete sel aastal hea sõber. Nad usaldavad teid, eriti kui nad juhtuvad olema teismeeas. Nad leiavad, et olete lõbus seltsiline. Aasta esimene pool võib tuua hulgaliselt pereüritusi, käite sportimas või matkamas. Olete alati valmis mõnest lõbustusest osa võtma, kui teile selline ettepanek tehakse, ja vajadusel olete valmis ka ise midagi sarnast organiseerima. See on aasta, kus naudite igasugust meelelahutust. Suudate lähedasi üllatada oma aktiivse ja vaba olekuga. Suhtlemine sugulaste ja naabritega on sel aastal üsna tihe.

Aasta keskel pühendute oma kodule, võib-olla teete remonti, vahetate mööbli välja või tekib koguni soov elupaika vahetada. See aasta võib sellise soovi ka reaalsuseks muuta. Tervis on suurepärane ja tõenäoliselt ei pea te sel aastal eriti meedikuid külastama. Kuni juunikuuni hoidke siiski sall kaelas, sest kurk ja häälepaelad on teie õrn koht.

KALJUKITS
Teid ootab küllaltki keeruline ja takistusterohke aasta. Kui olete töötu, on väga raske uut tööd leida. Kui olete aga ettevõtte juht, siis on teie ettevõttel väga raske ots otsaga kokku tulla. Kui juhtute olema palgatöötaja, võib teid oodata ka koondamine või hakkab keegi teile tõsiselt vastu töötama. Tööd kuhjatakse teile ette palju, sest koondatute töö peab ju keegi lõpuks ära tegema. Kuna olete aga loomult visa, saate ikkagi hakkama, aga see kõik võib halvasti mõjuda nii teie tervisele kui ka suhetele lähedaste ja sõpradega. Teil ei jätku lihtsalt aega oma elu elamiseks. Suhted töökaaslastega on enam-vähem normaalsed, kuid kipute neid liialt kritiseerima, olles ise samal ajal igasuguse kriitika suhtes äärmiselt tundlik.

Rahaline seis on muutlik, kuid oskate siiski toime tulla, sest igasugused laenamised, laenutamised ja riskantsed investeeringud jätate sel aastal kindlasti kõrvale. On selge, et eelpool kirjeldatu just eriti positiivselt ei mõju, kuid õnneks on teil olemas kodu. Sel aastal on kodul teie jaoks väga oluline roll, eriti aasta esimesel poolel. Olete üliaktiivne, tegemaks mistahes muudatusi oma koduses elus. Võite oma kodu lausa tundmatuseni muuta, haarates sellesse tegevusse kaasa ka kõik teised pereliikmed.

On tõenäoline, et just Kaljukitsed otsustavad sel aastal vahetada oma kodu või endale kogunisti uue kodu ehitada, eriti kui peaks olema võimalik teha seda laenu võtmata. Kui teil on aed, siis müttate seal mõnuga, ehitades sinna midagi originaalset või täiendades aeda uute puude või põõsastega – mida eksootilisemad, seda uhkem te nende üle olete. Suureks rõõmuks saavad sel aastal olema teie lapsed või lapselapsed, eriti alates juunikuust. Olete nendega lõbus, mõistev, oskate neid suunata, õpetada, mängite nendega meelsasti, jalutate parkides, veate neid teatrisse või kinno, harides neid igati.

Tunnetate, et lapsed vajavad teid ning see teeb teie südame soojaks. Suuremad lapsed on valmis kuulama teie nõuandeid, eriti kui neil peaks ees seisma näiteks valik erinevate õpinguvõimaluste vahel. Aasta teisel poolel suhtute soosivalt lõbutsemisse, tähtsaks muutuvad koosviibimised, meelelahutused, kultuuriüritused. Tervis on stabiilne, kui jätta kõrvale töistest pingetest tekkiv väsimus.

VEEVALAJA
Veevalajatele on see üle mitme aasta vabanemise aasta, seni on nad tundnud end kammitsetuna ning on vaevelnud erinevate probleemide küüsis. Võimalik, et asute end täiendama või otsustate hoopiski mõne uue eriala omandada. Andke aga minna, tahtejõudu on teil sel aastal piisavalt. Suuremat edu võivad tuua IT-alased õpingud või enesetäiendamine. Kodune elu on sel aastal, eriti alates juunikuust, suurepärane. Saate kodustega suurepäraselt läbi, lahenevad pinged, kui need peaksid olema tekkinud. Võimalik, et teie kodu ootab teie initsiatiivil ees põhjalik uuenduskuur.

Rahaline seis on muutlik. Õigem oleks hoiduda igasugusest laenamisest ja laenutamisest. Investeerimise soovi korral kasutage kindlasti kompetentse nõuandja abi. Mõnevõrra parem aeg rahalise olukorra kindlustamiseks on veebruar ja märts. Suhtlete sel aastal aktiivsemalt oma õdede-vendade, sugulaste ja naabritega. Korraldate ühiseid üritusi, käite üksteisel külas. Tõenäoliselt hakkate sel aastal taas tegelema oma hobidega, mis on mingil põhjusel viimasel ajal unarusse jäänud. Ärgitajaks võib olla mõni sõber, kellele hiljem selle eest väga tänulik olete.

Romantilistes suhetes võib oodata kirglikumaid momente septembrist poole novembrikuuni. Teil on võimalus armuda ja võimalik, et alustada ka kooselu. Kui teil on toimiv suhe, mis on ehk pisut rutiinseks muutunud, siis toob see aeg esile kogu teie hingepõhja kogunenud rahulolematuse, mis halvemal juhul võib viia ka suhte lõppemiseni. Kui vähegi võimalik, võtke pisut aega kaalumaks, kas ikka on õige võtta ette sedavõrd radikaalseid samme. See aeg ei ole kindlasti kõige parem väljakujunenud suhete lõhkumiseks pelgalt ägeduse ajel, uskuge, teie ägedus haihtub õige pea ja siis võite tehtut sügavasti kahetseda.

Püüdke oma vaidlushimu ja ägedust veidi taltsutada ja kuulake ära, mida huvitavat on teie partneril öelda. Jälgige kogu aasta jooksul, et teie tegevus ei läheks vastuollu seadusega ja vältige kahtlasi seltskondi. Tervis sõltub suuresti teie meeleolust. On võimalik, et närvilistel päevadel tunnete kõhuvalu ja esineb unehäireid. Kui keegi tunneb, et silmad on veidi nõrgemaks jäänud, kontrolligu neid kindlasti.

KALAD
Teie ametiasjad sujuvad igati normaalselt, eriti kui teie töö on seotud loomingu, teiste eest hoolitsemise, bioloogia või aiandusega. On võimalik, et teil tuleb tegemist kinnisvaraga, võib ette tulla vaidlusi pärandi pärast, muret võib valmistada ka mõne vanema sugulase tervislik seisund. Oma rahaasjade ajamiseks peaksite sel aastal leidma endale kellegi, kes suudab säilitada kaine pilgu, sest te ei suuda sel aastal oma rahadega mõistlikult ümber käia. Aasta esimesel poolel võib esineda ootamatuid sissetulekuid – saate mõne preemia, kingituse, päranduse, leiate lisatöö või naeratab teile fortuuna. Isegi mõne vana aarde leidmine pole võimatu.

See tundub ju väga meeldiv, kuid sellise vara kohta kipub kehtima reegel “mis kergelt tuleb, see sama kergelt ka läheb”. Teil tekib oma õnnest tiivustatuna soov seda kergelt tulnud vara laiali jagada – olgu siis tegemist kingituste, laenude andmise või mõne tarbetu ülereklaamitud toote ostmisega. Loobite raha paremale ja vasakule, nii et lõppkokkuvõttes võivad sellised head seisud teile isegi kahju tuua. Kuigi teile tundub, et õnn on teie poolel, hoidke võimalikult kaugele kasiinodest. Kui teil on aga soov investeerida, siis oleks igal juhul vajalik konsulteerida kogenud juristiga. Hoidke oma tegevus rangelt seaduslik. Teid varitseb sel aastal oht langeda mõne petturi küüsi.

Romantilistes suhetes olete igati soe ja hooliv. Võiks hoiduda partneri süüdistamisest liigses külmuses, pigem tehke endale selgeks, miks te tunnete, et teist ei hoolita piisavalt. Vältige igasuguseid vaidlusi. August ja september võivad tuua armumise (ka oma partnerisse). See on õige ja hea aeg oma suhtesse või abiellu uut hingamist tuua, võtta ühiselt ette midagi romantilist. Sel aastal võite saada abi mõnelt healt sõbralt, võite leida ka uue sõbra, kes on teile igati truu ja jääb teie ellu pikaks ajaks. Võimalik, et teil on suur vanusevahe.

Kodune elu ja suhtlemine lastega on teile sel aastal üks suur rõõmuallikas.
Igasugune meelelahutus ja külaskäigud on teile vägagi meeltmööda, eriti juunis ja juulis. Korraldate ka ise pidusid ja naudite meeldivat seltskonda, kui selleks vähegi võimalust tekib. Tervis teile sel aastal erilist muret ei valmista. Kui teid kimbutab mõni krooniline haigus, on võimalik, et nüüd saate sellele piiri panna või selle koguni välja ravida.

Edukat uut aastat kõigile!

Edda

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 118 korda, sh täna 1)