GoBus uurib reisijatelt piletiostu eelistusi (2)

Maakonnaliine teenindav AS GoBus tahab bussides jagatavate küsitluslehtede abil teada saada reisijate eelistusi bussipileti ostmisel. Küsitluslehel tuleb reastada, kust on inimestel piletit kõige parem osta: kas bussijuhi käest, internetist, poest, pangaautomaadist või ikkagi piletikassast. Tänutäheks saab iga vastaja bussifirmalt nende logoga pastaka.

GoBus’i Saaremaa piirkonna juht Enn Randmaa ütles Saarte Häälele, et küsitluse eesmärk on teada saada, mida reisijad piletiostmise võimaluste kohta arvavad. “Eelmise nädala lõpul ja selle nädala alguses tegime küsitluslehed ja andsime need oma bussijuhtidele kaasa, nemad jagavad reisijatele laiali ja iga vastaja saab mälestuseks GoBus’i pastaka,” selgitas Randmaa, lisades, et küsitlusele vastamine on siiski täiesti vabatahtlik.
Randmaa sõnul on küsitlustulemused paljuski abiks bussifirma töö paremaks organiseerimiseks.

“Eks me tahame teada, millised on inimeste harjumused. Täna ostetakse kõige rohkem pileteid bussist, kuna aga euro tuleb ja need mündid on rasked ja neid on palju, siis nuputame igasuguseid võimalikke variante – et millised on reisijate piletiostmise soovid,” põhjendas piirkonna juht.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)