LTK Tops jõuluturniirid

Alates 1998. aastast korraldab Kuressaare lauatenniseklubi Tops jõuluajal lahtiseid lauatenniseturniire nii meestele, naistele kui ka noormeestele. Tänavused jõuluturniirid kandsid seega järjekorranumbrit 13. Osales kokku 27 mängijat Kuressaare linnast, Kaarma, Kärla, Salme, Valjala, Pihtla ja Orissaare vallast ning Pärnu linnast.

Seitsme naise konkurentsis võidutses viimaste aastate valitsejanna Tiia Müürisepp. Talle järgnesid Siisike Lehtsi ja Veeve Kaasik (kõik LTK Tops). Alla 19-aastaste noormeeste seas ei leidunud seekord vastast Alari Saarele (SK Anto). Talle järgnesid Kärla põhikooli poisid Karel Laur ja Teet Rekand. Meeste paarismänguturniiri võitsid teatud üllatusena Janek Reinaru (LTK Tops) ja Alari Saar. Teise kohaga leppisid vennad Kaljo ja Veljo Väljakivi. Kolmanda koha vääriliseks tunnistati Tarmo Aav ja Gunnar Usin (kõik LTK Tops).

Jõuluturniiride käigus autasustas Topsi president klubi teenetemedaliga kauaaegset mängijat ja klubi asutajaliiget, mitmekordset Eesti veteranide meistrivõistluste medalimeest ning novembris 80. sünnipäeva tähistanud Leopold Rautsi. Allakirjutanu tänab kõikidel turniiridel eeskujulikult peakohtunikuametit pidanud Villu Kallast. Tänusõnad kuuluvad ka abikohtunikele ja kõigile teistele, kes XIII jõuluturniiride korraldamisel abiks olid.

Gunnar Usin

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)