Nael ootab nominente

Aasta hakkab otsa saama. Oli kena aasta. Ja nagu kombeks, jagatakse selle jõuluhulluse kõrval ikka igast’ nänni ja muud manti. Tegelastele. Ei tahaks ka peavoolust maha jääda ja seepärast jagan ka mina auhindasid.

Mul on plaanis jagada päris mitu auhinda. Siinkohal toon ära kategooriad ja väikese tutvustuse ka. Kui kellelgi on ideid, keda sinna pakkuda, siis paluks saata need aadressil saartehaal@saartehaal.ee . Minu postkast pidi täis olema ja nagu eestlastel kombeks, ei raatsi ma midagi ära visata. Äkki läheb tarvis.

Aasta nöökur

Selle preemia peaks saama kodanik, kes on suutnud aasta jooksul kõige paremini hoida nöökimise vormi. Keegi, kelle nöök on sama vahe kui Vesse mõõk.

Aasta pröökur

See on veidi karmim preemia. Nominentideks ootaks kodanikke, kes on suutnud kõigi peale pröögata. Ei pea alati olema valju häälega, pröögata saab ka sosinal.

Aasta pidur

Kellel vähegi autoasjandusest aimu, siis pidur on auto juures väga oluline komponent. Umbes nagu jagaja tihend või õõtshoova puks. Pidur on väga oluline just sel puhul, kui sidur on libisema hakanud ja tahab käest minna. Ühesõnaga, see oleks selline olulisuse auhind.

Aasta koin

Sellega on nüüd selline lugu, et see auhind on väga mitmemõtteline. Paremaks taipamiseks leidsin selle kasutamise näidise ühest internetifoorumist: “krdi naljahambad siin ikka mõned mehed. mul on 125 cpi ja see koinib tõmbe poolest igast aprilijaid ja aeroxeid. lõppkiirus jääb küll jh sinna 90 kanti nii, et seal veel arenguruumi jätkub. kurat kahekesi olime seljas ja tuunitud aprilia sai kuni 90 km.h haledalt kotti, peale seda läks itaallane muidugi mööda.” Et selline preemia siis. Ei pea olema isikuline.

Aasta skeemitaja

Elu ei koosne ainult igapäevasest mööda joont käimisest. Elu teevad huvitavaks igat sorti skeemikesed. Mõni skeem on parem, mõni halvem. Mõne skeemiga on näpud kullas, teisega jälle perse mullas. Kes oli aasta 2010 skeemitaja?

Aasta ilushing

Ilma iluta pole maailmas midagi. Kes oli möödunud aastal kõige ilusama hingega?

Ootame siis nominente. Ja siis kuulutame asjad välja. Suure kärtsu ja mürtsuga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 49 korda, sh täna 1)