Pulmalised jäid lumevangi (6)

Eelmisel reedel Põhja-Eestis palju pahandust teinud lumetorm Monika jättis Padaorus lumevangi ka Kuressaarde abielu registreerimisele jõudma pidanud pulmalised.

“Pruutpaar ja nende vanemad olid õnneks kohal,” ütles perekonnaseisuametnik Viive Nõmm. Pidulik talitus seega ära ei jäänud. Lihtsalt osa pruudipoolseid külalisi ei jõudnud õigeks ajaks kohale. Olid lumevangis.

Turismiarenduskeskuse aastakoosolekul tõi Kuressaare linnapea Urve Tiidus näite, kuidas vapper naine Saaremaale pääsemiseks hulga kilomeetreid lumeuputuse tõttu suuskadel läbis. “Kui kõva torm oli ja Padaorus olid inimesed lumevangis, tahtsid kaks naist tulla Saaremaale spaasse,” rääkis Tiidus. Naised olid Jõelähtmes ehk siis Tallinnast põhja pool ja neil oli vaja sõita Peterburi maanteele, et sealt ühise autoga Saaremaale edasi põrutada.

Algas kõva lumetorm ja ühe naise auto ei läinud käima. Vapper daam võttis suusad ja sõitis seitse kilomeetrit, jõudmaks Peterburi maanteele. Tiidus lisas, et naisel oli seljas kott spaa- ja hotellivarustusega, ta jõudis auto peale ega pidanud spaapaketist loobuma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)