Keskkonnahariduskeskuse ehitusprojektile otsitakse koostajat (1)

Saaremaa ühisgümnaasiumi sihtasutus kuulutas välja hanke Saaremaa teadus- ja huvikooli keskkonnahariduskeskuse ehitusprojekti koostamiseks. Hanget rahastatakse SA Keskkonnainvesteeringute Keskus kaudu Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Saaremaa ühisgümnaasiumi haldusjuht Aado Haandi ütles Saarte Häälele läinud suvel, et keskkonnahariduskeskuse rajamiseks on fondist eraldatud 3,6 miljonit krooni. Projekti maksumus on aga ühtekokku 4 miljonit krooni, seega on ülejäänud 400 000 krooni omafinantseering.

Samuti selgitas Haandi, et kuigi rajatav hoone kerkib Saaremaa ühisgümnaasiumi juurdeehitisena, ei ole tegu üht kooli teenindava asutusega, vaid see on mõeldud kasutamiseks ka laiemale ringkonnale. Planeeritav juurdeehitis on kolmekordne, kus on nii koosoleku- kui ka õpperuume ja erinevaid laboreid. Kolme korrust hakkab omavahel ühendama lift.

Hanke pakkumise kutse dokumente saab kooli kodulehe andmeil SÜG-i sihtasutusest Hariduse tänav 13 Kuressaares, tuba 117. Küsida võib ka e-posti aadressil aado.haandi@syg.edu.ee . Pakkumiste esitamise tähtaeg on 20. detsember kell 11.45.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)