Kuhu minna

Reede, 10. detsember

KINO
Divas kl 20 Mina, supervaras. Pilet 50 kr.

ÜRITUS
Kuressaare Linnateatris kl 20 Jõulujazz 2010. Laura Junson, Erko Niit ja Kristjan Mazurtchak. Laura Junsoni headest sõpradest koosnev ansambel tutvustab oma debüütalbumit. Mõnus kodusoojus, romantika, sõbrad ja armastus kajastuvad nii laulude sõnades kui ka muusika tundeskaalas. Pilet 125/100/75 kr müügil Piletilevis ja enne kontserdi algust kohapeal.
Kuressaare kuursaalis PÖFF 2010. Kl 18 “Paabeli poeg” (Iraak, Suurbritannia, Prantsusmaa). Kl 20 “Eluaur” (Soome).

TANTS
Georg Ots Spa hotellis kl 20 Maria Väli & Britta Virves.
Divas Ladies Night. Erootiline meesteshow Satisfaction. DJ Tõnu Tiks. Sissepääs kl 24, pilet 100 kr, kuni südaööni naistele tasuta.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 kr.
Mönusas Villemis Reede rokib.
Luciferis DJ Peeter Kukk.
Kapteni kõrtsis ans Kontrast.
Sadhu kohvikus Sadhu Studio Jam vol. 8.
Club Privileges DJ Marko Pille.

Laupäev, 11. detsember

KINO
Divas kl 15 ja kl 17.15 Mina, supervaras.

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 15 kammerkoori Eysysla ja Saaremaa neidudekoori jõulukontsert. Dirigendid Veikko Lehto, Laine Lehto, Anne Kann. Kontsertmeister Katre Roolaht. Sissepääs 35 kr. Kl 20 Margus Aru kontsert “Püha liit”. Pilet 150 kr. Kõikidele piletiostjatele jõulukingituseks album “Püha liit”.
Kuressaare muusikakoolis kl 16 vanamuusikaansambli Rondo 15. aastapäeva kontsert. Kõik on oodatud!

ÜRITUS
Saaremaa kunstistuudio galeriis kl 12–16 moeturg. Kl 12–16 päkapiku töökoda – keraamiliste kuuseehete kujundamine, klaasist küünlaaluste maalimine, jõulutasside disainimine, kaartide meisterdamine. Oodatud on nii lapsed kui ka täiskasvanud!
Orissaare spordihoones kl 9–16 jõululaat. Igal täistunnil esinejad, tegevust lastele, laada tugevaima mehe valimine, töötoad.
Kuressaare kuursaalis Kuressaare PÖFF 2010. Kl 18 “Jookse, õde, jookse” (Soome), kl 20 “Võõras” (Saksamaa).
Kuressaare raekeldris kl 22 Jazz del Mar: Under Construction – Anneliis Kits, Talis Paide, Peep Kallas ja Sander Mölder. Aastatepikkuse töö tulemusena on ansambli südameks oleval Sandril koostöös arvuti ja erinevate vokalistidega valminud hulganisti muusikalisi katkeid, millest enamik vürtsitatud suure hulga elektroonikaga. Loomingulisi mõjutusi on saadud nii klassikalisest muusikast, popist, jazzist, funkist kui ka kaasaegsemast tantsumuusikast. Piletid eelmüügist 50 kr (õpilane, üliõpilane, pensionär, klubiliige) / 75 kr. Kohapeal pilet kõigile 100 kr.
Ülikoolide keskuses kl 11 Saaremaa merekultuuri seltsi liikmete kokkusaamine.

TANTS
Divas Fantasy Night. DJ Peeter Kukk.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Naistele sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis kl 19 Sixpäkk.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.
Klubis Privilege shotipidu. DJ Rando Hallik. Sissepääs enne südaööd 25 kr, pärast 50 kr.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 11 Saare maakonna lahtised judo meistrivõistlused 2010. Korraldavad SK Tõll ja SK Kuressaare.
Kuressaare spordikeskuses Eesti II liiga meistrivõistlused saalijalgpallis: kl 17 Saaremaa JK aaMeraaS vs. EMÜ SK.

Hea teada
Kuna selgub, et paljudel on probleeme endale jõulumehe leidmisega, siis võtab Kuressaare kultuurikeskus endale vabatahtlikult jõuluvanade vahenduskontori rolli nüüd ja igavesti. Võtame vastu vakantsete jõuluvanade infot. Pöörduda kultuurikeskuse infoletti või tel 45 20 700.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)