Kuhu minna

Neljapäev, 9. detsember

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 16 jõuluetendus: Aarne Mägi “Soovilaegas”. Lavastanud Aarne Mägi. Mängivad Liisa Saaremäel (SÜG), Argo Sannik (KG) ja Piret Rauk. Pilet 50 kr, müügil Kuressaare Linnateatri kassas.
Orissaare kultuurimajas kl 19 Vana Baskini Teatri etendus “Üllatuskülaline”. Pilet 125/150 kr.

ÜRITUS
Kuressaare linnuse roosas saalis kl 16 vestluspärastlõuna Kätlin Hommik-Mrabtega. Üritus on tasuta, oodatud on kõik ajaloo- ja kultuurihuvilised.
Torgu raamatukogus kl 16 kohtumine kirjaniku ja laevakapteni Lembit Uustulndiga.
Mönusas Villemis kl 21 Stanford Music’u laulukonkursi finaal. Lisaks finalistide esinemisele kõlab ka ansambli Kuldsed Kellad muusika ja eelmise hooaja võitja Hanna Martinsoni kaunis hääl. Esinemisjärjekord: Liisa Saaremäel, Risto Paiste, Sandra Kahu, Marit Kiiker ja Jaan-Eerik Aardam. Finalistid esitavad kolm lugu: konkursil juba esitatud loo või omal soovil uue loo, pala filmimuusikast ja žürii antud loo.
Valjala rahvamajas kl 17 piparkookide meisterdamise noortekas.
Kuressaare raekoja saalis kl 16.30 tähistatakse ühe vana üriku ja Kuressaare raekoja 340. aastapäeva. Esinevad noored viiuldajad, ilmuvad ajaloolised isikud ning vana dokumenti tutvustab Bruno Pao. Ürituse teise osa moodustab tänavune Lucia laulukonkurss, kus valitakse nelja kandidaadi hulgast Lucia 2010.
Kuressaare kuursaalis kl 19 PÖFF-i ja valgusfestivali avamine. Kl 19.30 “Mammut” (Gustave de Kervern, Benoit Delepine, Prantsusmaa).
Arensburgi lounge’is Muusa kl 21.30 Live music ja Pianobar (Riga/Kuressaare), Arnis Mednise ja Kairit Sepa bänd. Tasuta.

TANTS
Divas Saku esitleb: Student Night. DJ K. Lillimägi. Sissepääs tasuta kuni kl 24-ni, kl 24-st pilet 25 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Mario Bis-chin. Sissepääs alates 16. eluaastast. Pilet esimesel tunnil 75 kr, hiljem 100 kr.

Reede, 10. detsember

KINO
Divas kl 20 Mina, supervaras. Pilet 50 kr.

ÜRITUS
Kuressaare Linnateatris kl 20 Jõulujazz 2010. Laura Junson, Erko Niit ja Kristjan Mazurtchak. Laura Junsoni headest sõpradest koosnev ansambel tutvustab oma debüütalbumit. Mõnus kodusoojus, romantika, sõbrad ja armastus kajastuvad nii laulude sõnades kui ka muusika tundeskaalas. Pilet 125/100/75 kr müügil Piletilevis ja enne kontserdi algust kohapeal.
Kuressaare kuursaalis PÖFF 2010. Kl 18 “Paabeli poeg” (Iraak, Suurbritannia, Prantsusmaa). Kl 20 “Eluaur” (Soome).

TANTS
Georg Ots Spa hotellis kl 20 Maria Väli & Britta Virves.
Divas Ladies Night. Erootiline meesteshow Satisfaction. DJ Tõnu Tiks. Sissepääs kl 24 pilet 100 kr, kuni südaööni naistele tasuta.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 kr.
Mönusas Villemis Reede rokib.
Luciferis DJ Peeter Kukk.
Kapteni kõrtsis ans Kontrast.
Sadhu kohvikus Sadhu Studio Jam vol. 8.
Club Privileges DJ Marko Pille.

TULEKUL
Nostalgiaõhtu “Maailm toimub ise!”
Traditsioonid on siin elus need, mis aitavad sageli meeletule elutempole vastu panna, sest vahel lihtsalt on vaja aeg maha võtta ja mõelda ja meenutada ja endasse vaadata. Juba üle viieteistkümne aasta pakub detsembris seda võimalust Saaremaa ühisgümnaasiumi kooliteater Krevera. Nostalgiaõhtutel on otsitud põnevaid leide vanamemme laekast, lastud mustlastel endale ennustada, süüvitud postiljoni mahaununenud postikotti, vaadatud, millised suhted tekivad jäävangis oleva praami reisijate vahel ja veel palju muudki. Tänavu mõtisklevad Krevera ja Kreputlaste noored lapsepõlvest, armumisest, perekonnast ja meie seast lahkunud armsatest hingedest. Olete lahkelt oodatud 14. detsembril kl 20.30 SÜG-i aulasse. Sissepääs tasuta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)