Tiina Linno: kohtumine Paul Pottsiga soojendas südant

Tiina Linno: kohtumine Paul Pottsiga soojendas südant

BRITI TALENT: Paul Potts TV3 kingitud muhumustrilise kampsuniga.
Foto: Tiina Linno

Saaremaalt pärit, kuid praegu Tallinnas elaval ja riigiametnikuna töötaval Tiina Linnol avanes võimalus kohtuda briti talendi Paul Pottsiga. “Pean tunnistama, et veidi naljakas ja kummaline tunne on sattuda sellisesse rolli, kus sind äkki tuntud inimesega seostatakse.

Samas on Paul Potts kindlasti üks kõige sümpaatsemaid kuulsusi tänapäeval,” lausus Tiina Linno, lisades, et seetõttu oli temaga kohtumine väga südantsoojendav hetk praeguses Eestimaa talves. Õhtusöök toimus Raekoja platsi Kaerajaani restoranis ja kestis umbes poolteist tundi.

“Kuigi vahetult enne oli TV3-s pressikonverents, kulus Paulil ka siin ligi tund erinevatele väljaannetele intervjuude andmiseks. Mis iseenesest oli tore, kuna kõik peamised teemad said seejuures läbi räägitud,” ütles Tiina Linno, kes oma sõnul tegelikult eriti ei arvestanudki võimalusega Paul Pottsiga isiklikult vestelda, teades ette, et aeg õhtusöögiks saab olema pigem napp ja huvilisi palju.

“Kuid see võimalus oli täiesti olemas. Sain küsida CD-le (“Passione”) autogrammi ja talle meenutuseks Eestist kinkida TV3 hiljutise saatesarja “Eesti otsib lemmiklaulu” DVD. Paulile kui muusikule peaksid meloodiad sellel (Mägi, Rannap, Eespere jt) Eesti kohta kõige rohkem ütlema,” rääkis Linno. Ta lisas, et Paul Potts tundus väga hea pressiga suhtlejana, mõnusa huumorimeelega ning inimesena, kes oskab väga erinevates eluvaldkondades märgata pisiasju.

“Tagantjärele olin üllatunud, et Paul on ka väga aktiivne Facebook’i kasutaja, näiteks esimesed fotod Tallinnast pani ta üles juba tund-paar pärast esinemist,” lausus Linno, kelle arvates Paul esines väga vahetult, nii nagu talle omane.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 81 korda, sh täna 1)