Purjus mehed kukkusid end haiglasse (lisatud video!) (5)

Ööl vastu reedet kukkus alaealine noormees Kuressaare tänaval nii, et toimetati edasi ravile pealinna haiglasse. Hilisõhtul Uuel tänaval neljanda korruse rõdult alla kukkunud ja murule maandunud mees pääses aga oluliste kehavigastusteta ja tema üldseisund on hea.

“Olin parajasti köögis, kui kuulsin tümpsakat,” rääkis reedeöisest juhtumist Saarte Häälele sama maja elanik, kes arvas esialgu, et tal kukkus kas kõlar või midagi muud teises toas ümber. Mõni hetk hiljem selgus aga, et “tümpsaka” põhjustaja oli ülemiselt korruselt tänavale kukkunud mees. “Abi kutsusid talle oma sõbrad, kes alla tormasid,” rääkis majaelanik.

Väidetavalt läks 32-aastane mees Uue tänava korteri rõdule suitsu tegema. Kui mees kahtlaselt kauaks ära jäi, läks sõbranna teda otsima ja avastas, et mees on üle rõduääre alla kukkunud. Mees oli purjus. Ühe majaelaniku sõnul oli vaatepilt päris hirmutav, sest mees tõmbles maas ja tal tundusid olevat luumurrud. Majaelanik kartis, et mees sureb ära, sest paistis, et ka pea oli tal tugevasti viga saanud.

Kuressaare haiglast kinnitati Saarte Häälele, et mehe üldseisund on hea ning ta on jäetud haiglasse jälgimise alla. Rõdult kukkumist ei asu uurima ka politsei. “Uue tänava juhtumi asjus menetlust ei ole alustatud, kuna puuduvad süüteo tunnused,” kinnitas politsei- ja piirivalveameti Lääne prefektuuri pressiesindaja Hedy Tammeleht.

Kurvemini läks ööl vastu reedet tänaval kukkunud noormehega. Purjus alaealine noormees sai raskelt vigastada ja Kuressaare haiglast toimetati ta edasi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. “Ta on meil ravil,” kinnitas Saarte Häälele Inga Lill regionaalhaigla kommunikatsiooniteenistusest. Politsei pressiesindaja Hedy Tammelehe sõnul ei alustatud ka selle juhtumi puhul menetlust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)