Veberi piletid lähevad kui soojad saiad

Täna õhtul Kuressaare spordikeskuses toimuvale trikimees Jürgen Veberi mustkunstietendusele oli eilse seisuga müüdud juba üle 1200 pileti.

“Lisaks statsionaarsetele istekohtadele on saali põrandale paigaldatud lisatoolid, mis annavad ühtekokku ligi 1500 inimesele võimaluse etendust vaatama tulla,” ütles etenduse produtsent Jesper Veber firmast JJV Productions. Suur lava, mis hõlmab ise suurema osa saali põrandast, tema sõnul rohkemate istekohtade paigaldamiseks ruumi ei jätnud. “Nii et umbes 300 piletit ongi veel saadaval,” sõnas Veber eile.

Jesper Veber soovitas inimestel kohale tulla tavapärasest ehk mõnevõrra varem, kuna spordikeskuse standardne istumisskeem on muutunud pea täielikult, ja et tegu on nummerdatud istekohtadega, võib inimesel oma koha leidmiseks tavalisest rohkem aega minna.

Samuti soovitas ta võimalusel pileti soetada eelmüügist mõnest Piletilevi müügipunktist, mis asuvad kõik väga lihtsasti ligipääsetavates kohtades, nagu Kuressaare kultuurikeskuses ja Saare Selveris. Eelmüügist on piletit võimalik osta kuni kella 16-ni, pärast aga ainult kohapealt spordikeskusest.
Etenduse pildistamine, filmimine või muul moel audiovisuaalne salvestamine on keelatud. Mustkunstietendus kestab orienteeruvalt tund ja 40 minutit ilma vaheajata.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)