Kuidas panna mees tegema seda, mida sina tahad (1)

Palud, et mees tuleks varakult töölt, tema hilineb jälle. Ja kõik kodused tööd on taas sinu kaelas. On aeg kohustused ümber jagada.

Alljärgnevalt mõned nõuanded, mis aitavad sul saavutada oma tahtmist ning seda ilma liigsete etteheidete ja närvikuluta.
Allikas: Planeta Ženštšinõ, vahendas www.delfi.ee .
Saarte Hääl avaldab nõuanded Delfi loal.

Meie vanaemad rääkisid sageli, et mehed on kui lapsed. Siis aga andsid nõu: “Ära räägi mehele kõigest!” ning “Otsusta ja pärast korralda nii, et ta arvaks nagu oleks ise selle peale tulnud.“. Tegelikult peaks siiski uskuma sellesse, et tugevad sidemed rajanevad vastastikusel avameelsusel. Samas õpetab kahekesi elamine, et absoluutne siirus polegi alati omal kohal. Sageli selgub, et sõnade, palvete ja ähvarduste asemel on palju efektiivsem väike lihtne kavalus. Kui mõte manipuleerimisest on sulle täiesti vastumeelne, siis tea, et isegi kõige nimekamad psühholoogid soovitavad aeg-ajalt kasutada just sellist mõjutamise viisi. See on efektiivne ega tee mõistliku kasutamise korral mitte kellelegi halba.

1. Kuidas panna mees süüa tegema?
Ilmselt oled just sina oma peres see leemekulbi liigutaja. Isegi kui sulle meeldib süüa teha, tasuks ikkagi kohustused pooleks jagada. Mehed saavad söögitegemisega suurepäraselt hakkama. Neis on tarvis vaid huvi äratada. Alusta palvest, et ta valmistaks sulle täiesti tavalise võileiva. Kui seda sööma asud, kiida oma kalli mehe annet ja ütle, et pole mitte kunagi elus midagi nii maitsvat saanud. Mõne päeva pärast palu, et ta valmistaks hommikuks munarooga.

Kiida teda selle eest terve nädal. Küll näed, kuidas see talle meeldib. Sellisel moel tegutsedes jõuad vähehaaval sinnamaani, et su kallim avastab endas kulinaarsed anded. Selline enesehinnangu tõstmise võte põhineb inimese igapäevasel kiitmisel. Miski ei motiveeri meid nii, kui veendumus, et suudame kenasti toime tulla ja mitte keegi ei tee seda meist paremini.

Loe edasi laupäevasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl internetist

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)