Orissaare kool näitas vormi (2)

Orissaare kool näitas vormi

VORMIS: Sander Väli ja Reelika Lember (5. kl)
Foto: Peeter Hansberg

Möödunud teisipäeval Orissaare gümnaasiumis toimunud lastevanemate üldkoosolek lõppes moedemonstratsiooniga, kus õpilased ja õpetajad tutvustasid nii kooli sobivat kui ka koolis taunitavat riietust. Esitleti ka uusi, kooli logoga tumepunaseid ja -siniseid vormiveste, mida esimese ja viienda klassi õpilased sel õppeaastal juba kannavad.

“Kuna koolivorm on kogu Eestis au sisse tõusmas, siis arvan ma, et ka meil on aeg koolivormiks küps. Koolivorm suurendab oma kooli tunnet ja tekitab lastes ühtsust. Meie koolis tekitavad seda tunnet praegu kooli logoga päevikud ja erivärvilised sussikotid garderoobis, kuid meie koolivormi kandmise statuut on välja töötamisel,” rääkis Orissaare perearst ja kooli eelmise hoolekogu liige Elo Lember.

Koolivormi kasutuselevõtt toimub järk-järgult klasside kaupa. “Mina kooli vilistlasena väidan, et Orissaare kool on praegu väga hea kool. Sellel aastal tuli väga lootust andev valguskiir, et järsku tuleval, kooli 65. juubeli aastal algab ka selle auväärse maja kapitaalremont. Loodame, et see saab tõeks, see maja väärib seda,” ütles Lember.

11. novembri õhtul kell 7 oodatakse aga kõiki Orissaare kultuurimajja kuulama Orissaare gümnaasiumi heategevuskontserti, mille tuludest tahetakse soetada õpilastele garderoobi ja koridoridesse istepinke lisaks neile, mis osteti mulluse kontsert-oksjoni rahadest. Umbes tunniseks kavandatud kontserdil on lubanud osaleda OG pedagoogid näidendiga “Kilplased”, õpilased ja vilistlased.

Toetussumma võib kanda ka OGSA (Orissaare Gümnaasiumi Sihtasutus) arvelduskontole 221033437173 Swedbankis (märksõna “OG annetus”) või panna koolimajas annetuskasti. “Teie abi on hirmsasti tarvis, lastel ei ole kusagil bussi oodata, lugeda, niisama juttu ajada,” toonitas Elo Lember. Lisaks loositakse kontserdil sponsorraha eest välja koolivormivest, mille suuruse ja värvi saab võitja hiljem ise valida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 88 korda, sh täna 1)