Kuressaare esimene Glämmilaat kutsub kõiki müüma ja ostma (8)

Täna on Kuressaare spordikeskuses avatud Glämmilaat. “See on laat, kuhu inimesed saavad tuua oma riideid, jalanõusid, ehteid, aga ka beebide, üldse laste asju, mis on kappi seisma jäänud, ja neid siin müüa,” selgitas Glämmilaada korraldaja Piret Elli.

Ta lisas, et algul kuulutas ta lihtsalt prooviks välja, kui paljusid säärane asi huvitaks, ja selgus, et huvilisi oli päris palju. “Kakskümmend naist on praegu registreerunud,” ütles Elli.

Tema sõnul pole laat mõeldud suure kasumi teenimiseks, vaid inimestele võimaluse pakkumiseks oma kappe veidi tühjemaks saada. “Mõned asjad on ju seisma jäänud, aga siin lähevad need kaubaks,” rääkis naine. Glämmilaadal tegutseb ka kaks vahvat tüdrukut, kes näitavad, kuidas ehteid teha.

Glämmilaada idee sai ise ameti poolest meikar ja juuksur Piret Elli, kes praegu lastega kodus on, oma sõnul Facebookist. Ta lisas, et tulevikus on tal plaanis asja veelgi põnevamaks muuta, kutsuda näiteks esinejaid, korraldada moešõu jne. Glämmilaada nime mõtte andis Ellile Buduaariturg.

“Aga see ei ole nagu kaltsupood. Siin on igasugust kaupa, ning pigem sellised korralikud, moodsamad ja stiilsemad riided,” ütles ta. Glämmilaat on spordikeskuse kergejõustikuhallis avatud täna kl 12–15.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)