Pooleks lõigatud viinerist vaatas vastu halb üllatus (6)

Pooleks lõigatud viinerist vaatas vastu halb üllatus

KILETATUD VINKUD: Ühte viinerit poolitades avastas tarbija sealt oma üllatuseks ka kiletüki.
Foto: Tiina Margus

Möödunud laupäeval pirukateo ettevõtnud Tiina Margust tabas “Jussi” viinereid poolitades ebameeldiv üllatus. Üks viiner, mis lõikamisel kuidagi pooleks ei tahtnud minna, peitis endas kilet.

“Hakkasin lõikama ja mõtlesin, et nii raskesti läheb pooleks. Kolm, neli tükki lõikasin enne ära, siis ei olnud midagi,” lausus Tiina Margus ja lisas, et esimese hooga ehmatas tõesti, et mis asi see on. Tiina Margus arvas, et kui viineris oleks näiteks rotisaba olnud, siis ta oleks tootjatega ise ühendust võtnud ja kompensatsiooni nõudnud, aga kiletükk ei tundunud nii õudne. “Kuid samas, kui mõtlema hakata, mis kile see olla võib,” arutles naine, et see võis ju iseenesest ka must olla. “Pettumus on,” tõdes Tiina Margus ning imestas, kuidas selline asi juhtuda saab – viinerid ise ei ole kiletatud, vaid ainult kilepakendis.

“Ega see normaalne muidugi pole,” tõdes naine juhtumit kokku võttes.
Jussi lastesarja viinereid tootev Wõro kaubamärgiga AS Atria Eesti kvaliteedijuht Olesja Pavlenko lausus Saarte Häälele, et neil on väga kahju, et tarbija ei pöördunud probleemiga otse nende poole. “Meie kommentaar juhtunule oleks, et ebastandardse pikkusega viinerid prakeeritakse välja ja uue viinerite partii tootmisel lisatakse vastavalt tehnoloogilisele juhendile kindlaksmääratud protsent uuesti segule,” lausus Olesja Pavlenko.

Ta selgitas, et ebastandardsete viinerite lisamisel tuleb eemaldada viineritelt kile, kuid paraku ei ole töötaja teinud seda korralikult. “Meil on juhtunu pärast väga kahju ja kompenseerime meie poolt tekitatud kahju. Ettevõte veelkord vabandab ebamugavuste pärast,” avaldas kvaliteedijuht juhtunu pärast kahetsust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 99 korda, sh täna 1)