Trikimees Veber toob saarlastele maailmatasemel show (4)

Mustkunstnik ja trikimees Jürgen Veber, kes pallis oma jalgpallurikarjääri jooksul ühel hooajal ka FC Kuressaare ridades, tuleb oktoobris Saaremaale trikitama päris esimest korda. “Keegi muudetakse nähtamatuks, nii mõnigi kaotatakse ära, kuid päris detailselt etenduse sisu siinkohal kirjeldama ei hakkaks, pigem jätaks selle üllatuseks,” ütles etenduse produtsent Jesper Veber firmast JJV Productions.

Tema sõnul on tegu läbi aegade kõige suurema ja tehniliselt kõige keerukama šõuga, mis mööda Eestit on tuuritanud. Kogu šõu transporditakse kohale kaheksa suure treileriga ja ringireisivasse meeskonda kuulub kokku üle 60 inimese. Illusioonietendus kestab orienteeruvalt 90 minutit. Kui varem sai Jürgen Veberi etenduseks esitada trikisoove, siis nüüd see Jesper Veberi sõnul kahjuks enam võimalik ei ole, sest laekunud enam kui 150 soovist on tänaseks 12 finalisti juba selgunud. “Küll on aga kõigil saarlastel võimalik kuni selle nädala lõpuni oma lemmiktrikisoovi poolt hääletada aadressil www.jyrgenveber.com ,” lisas ta.

“Huvilistele tahaks südamele panna, et nad piletiostu päris viimasele minutile ei jätaks. Tegu on ikkagi istekohtadega üritusega ning kuigi spordihoone tundub olevat suur ja võib jääda mulje, et sinna mahub terve Saaremaa, siis reaalselt see päris nii ei ole,” lausus Jesper Veber ja lisas, et kuna etenduse lava on suurem kui korvpalliväljak, siis mahub pärast selle saali paigaldamist publikut vaid napilt üle tuhande inimese. Piletite hinnad algavad 100 kroonist. Mustkunstietendus toimub 27. oktoobril Kuressaare spordikeskuses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)