Ristiku lasteaed avatakse pidulikult sel reedel

Ristiku lasteaed avatakse pidulikult sel reedel

Autor: Margus Lepik

Rekonstrueerimistööde käigus ehitati lasteaed täielikult uuesti üles, kogu lasteaia territoorium sai heakorrastatud ning erilist rõhku pandi erinevatele atraktsioonidele, mis mõeldud lastele kõige nooremast vanuserühmast eelkooliealisteni välja, teatas Kuressaare linnavalitsus.

„Ehitustööde käigus Facio välja vahetanud firma Koger ja Partnerid suutis hoolimata lühikeseks jäänud ehitusajast ja muutunud konjunktuurist ehitusturul rajada kvaliteetse hoone Kuressaare lastele. Jagan nii mõnegi lasteaeda külastanud täiskasvanu arvamust: lausa kahju, et ei pea enam ise lasteaias käima, nii rõõmus ja värviline on see maja,“ sõnas Kuressaare linnapea Urve Tiidus. Linnapea märkis, et Ristiku lasteaed on alati hiilanud oma hoolitsetud õuealaga ning nüüdki on see täitunud suure hulga uute mänguobjektidega.

Lasteaia ehitustööd läksid maksma 30 miljonit krooni. Linna omafinatseeringuks kujunes 4,5 miljonit krooni, 25 miljonit krooni lisandus Ettevõtluse Arendamise SA kaudu Regionaalarengu Fondi „Kohalike avalike teenuste arendamise“ meetmest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)