Krimi

Torgu vallast virutati taas antiiki
Ajavahemikus 20.–22. september on Torgu vallas Mässa külas käidud sees suvilas ning varastatud neli antiikset maali, supitirin, taldrik ja koorekann. Kahju suurus on 1200 krooni. Politsei alustas kriminaalmenetlust.

Pädaste paadisadamast viidi mootor
Ajavahemikus 14.–17. september on Muhu vallas Pädaste külas paadisadamast paadilt varastatud mootor Mercury 4. Kahju suurus on 12 500 krooni. Ka selle juhtumi uuri-miseks alustati kriminaalmenetlust.

Päästjad puhastasid teid
29. septembril kell 7.22 eemaldasid päästjad Leisist kolm kilomeetrit Laugu poole teelt liiklust takistanud puu.
28. septembril kell 5.57 eemaldasid päästjad liiklust takistanud puu teelt Kärla vallas Sauvere külas.
Eile kell 14.28 teatati teele murdunud puust Leisi vallas Parasmetsa külas.

Kadunud kalamees ilmus välja
Pühapäeva õhtul kell 20.51 teatati päästjatele, et Kärla vallas Karujärvel ei ole järvele läinud kalamees randa tagasi jõudnud.
Saaremaa päästeosakonna juhataja Margus Lindmäe sõnul oli mees läinud järvele kell 14, õhtul kella üheksaks ei olnud ta koju veel jõudnud ja tema auto seisis Karujärve ääres. Sündmuskohale ruttasid nii Kihelkonna kui ka Kuressaare komando päästjad, ent kohale jõudes avastati, et kadunud kalur on juba ise randa jõudnud.
“Oli küll õnnetusteade, mis seekord aga osutus õnneks ekslikuks,” sõnas Lindmäe, lisades, et kalamehel oli lihtsalt kell seisma jäänud ja hämarat ta ka ei kartnud.

Laadlast leitud miin tehti kahjutuks
25. septembril tegid päästeameti demineerijad kahjutuks Torgu vallast Laadla külast leitud miinipildujamiini.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)