Kanter võistleb esmakordselt Kuressaares

Kanter võistleb esmakordselt Kuressaares

 

Homme õhtul kell kuus algab Kuressaare linnastaadionil heategevuslik kettaheite õhtumiiting. Võistlusel astuvad üles Eesti parimad kettaheitjad eesotsas olümpiavõitja Gerd Kanteriga, kelle jaoks on see esimene kord võistelda Kuressaare staadionil, kus on kettaheite jaoks tänu merele avatusele head tuuleolud.

Võistluse korraldaja Madis Kallase sõnul on lisaks Kanterile kettaringi astumas ka Märt Iisrael. Maailma tippu kuuluvatele kettaheitjatele on konkurentsi pakkumas Saaremaa noored kettaheitjad. Kallas ütles, et võistluse põnevamaks tegemiseks saavad noored heita poole kergemat ketast. Kuna noorte kettakaared ulatuvad isegi üle 60 meetri, peaks see vanadele igati jõukohane olema kahekilose kettaga, märkis Kallas.

Madis Kallas lisas, et õhtu kandvaks ideeks on heategevus. Olgugi et üritus on pealtvaatajatele tasuta, läheb kogu võistluse auhinnafond, mis on kogunenud sponsorite abiga, varalahkunud tippkergejõustiklaste perede toetuseks loodud fondi. Tõuke selleks andis laupäeval Tamula järvel juhtunud õnnetus, milles jäi kadunuks lootustandev kuulitõukaja Taavi Peetre.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)