Sõmeral avab uksed autoremonditöökoda (1)

Alates esmaspäevast on Sõmeral elektrijaama vanades ruumides avatud autoremonditöökoda. Mõte autoremonditöökoda avada tekkis Kirikukülas elaval OÜ Kärla Ehitus juhatuse liikmel ja osanikul ning Sõmeral poodi pidaval Haljand Tiirikul sellest, et pahatihti on endalgi sellist teenust vaja.

“Ei ole siin Kärla ega Kihelkonna poole minnes sellist kohta, kus saaks kumme vahetada. Ainus koht on Kuressaare ja kui hooajad on, siis on ka seal päris raske aega saada,” põhjendas mees, lisades, et ruume üle vaatamas käies veendus ta nende korralikkuses. Seadmed on olemas ja vajavad vaid korrastamist. Kuni 3,5-tonniseid autosid saab remontida tõstukil, raskemaid aga kanali peal.

Lisaks autoremondile pakub töökoda kõiki üldkeevitustöid. Ainus, mida avatavas töökojas teha ei saa, on elektritööd. “Ütleme, et starteri parandus ja muu selline, elektrikku hetkel ei ole,” rääkis Tiirik. Esialgu hakkab töökojas tegutsema üks töötaja, vajadusel on olemas ka teine. “Eks siis näeb, kui kummivahetus algab, kas siis on vaja kedagi lisaks või mitte,” lausus ta.
Lahti hakkab töökoda olema iga päev, kuid parem on ette helistada. “Kui ei ole mitu päeva mitte ühtegi klienti, siis ei ole mõtet ju seal passida,” sõnas Tiirik. Infot ja registreerida saab telefonil 55 508 625.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 38 korda, sh täna 1)