Kuhu minna

Reede, 3. september

KINO
Divas kl 19.20 Videviku saaga: Päikesevarjutus. Romantiline fantaasiafilm. Pilet 50 krooni.

TANTS
Divas suur koolialguse pidu. Pilet kl 22–24 50 kr, naistele kuni südaööni sissepääs tasuta. Alates kl 24-st pilet 75 krooni.
Kodulinna lokaalis disko. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 krooni.
Illiku laos Orissaares DJ Peeter Kukk.

SPORT
Kuressaare lähiümbruses Saare maakonna meistrivõistlused jalgrattasõidu eraldistardis. Korraldab SJK Viiking.

Laupäev, 4. september

ÜRITUS
Keskraamatukogu videosaalis kl 11–13 EGeS Saaremaa osakonna koosolek. Arutamisele tuleb osakonna edasise tegevuse kavandamine ning seetõttu on oodatud kõik liikmed.

KONTSERT
Loona mõisas kl 19 äsja Saksamaalt kontsertreisilt naasnud Lümanda naiskvarteti (Ülle Reinsoo, Külli Luup, Aive Bruhn ja Ulvi Põld) kontsert. Ootame rõõmuga kõiki sõpru ja vokaalmuusikahuvilisi kokku saama ja kuulama. Avatud kohvik. Kontsert on tasuta.

TANTS
Divas suur koolialguse pidu. DJ K. Lillimägi. Pilet kl 22–24 50 krooni, naistele sissepääs tasuta kuni südaööni. Alates kl 24 pilet 75 krooni.
Orissaares Illiku laos DJ Mikk Saarela.
Kodulinna lokaalis disko.

SPORT
Laimjala rahvamajas koroonaturniir Kuldne Kepp 2010. Võistlejate registreerimine 10.15–10.45. Võistluste algus 11.00.  Osalemistasu 50 krooni. Info www.saaremang.ee ja www.koroona.ee .
Kuressaares Saare maakonna meistrivõistlused jalgrattasõidu grupisõidus. SJK Viiking.
Tervisepargis Liikudes tervemaks: hommikuorienteerumine. Start kl 8–9. Korraldavad Peeter ja Andres Ramst. Saaremaa orienteerumisklubi.

ÜLESKUTSE
Fotokonkurss ootab osalejaid!
Kärla vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjon kuulutab välja fotokonkursi 2010 “Terves kehas terve vaim”. Leia oma mõte keha ja vaimu koostööst, ning jäädvusta see pildile ja osale konkursil. Ainuke tingimus osalemiseks on, et fotol kujutatul peab olema seos Kärla vallaga.

Konkursile saab töid esitada kuni 15. oktoobrini 2010 digitaalselt meiliaadressil: margit@karlavald.ee ja paberkandjal (10×15) aadressil: Kärla vallavalitsus, Pargi 1, 935901, Kärla, Saare maakond märgusõna “Fotokonkurss”. Lisa juurde ka foto allkiri, pildistamise aeg ja autori ees- ning perekonnanimi ja kontakt-andmed. Žürii poolt välja valitud töid eksponeeritakse näitusel Kärla rahvamajas novembrikuus ja võitjaid autasustatakse valla lipupäeva aktusel 6. detsembril 2010.

Filmitutvustus
Kinos Diva 03.09–10.09
Videviku saaga: Päikesevarjutus. The Twilight Saga: Eclipse (2010). Thriller, õudus, romantika, fantaasia. Filmi pikkus 2 h 4 min.

Videviku saaga kolmandas osas ähvardab Bellat taas hädaoht – Seattle’is toimuvad müstilised mõrvad ja Bellat jälitab kättemaksu hauduv vampiir. Ta peab valima Edwardi armastuse ja Jacobi sõpruse vahel teadmisega, et otsus võib vallandada vampiiri ning libahundi verise mõõduvõtmise. Läheneb ka keskkooli lõpetamine ning Bella peab tegema elu tähtsaima otsuse.

Osades: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Nikki Reed, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Michael Sheen ja Dakota Fanning. Põhineb Stephenie Meyeri Videviku-sarja kolmandal osal “Päikesevarjutus”. Stsenaarium: Melissa Rosenberg. Režissöör: David Slade (“30 Days of Night”). Alla 12-a mittesoovitatav.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)