Orissaare muusikakooli hakkab juhtima Martti Nõu (15)

Orissaare muusikakooli uueks direktoriks saab Saiklast pärit ja eelkõige ansamblist Lehmakommi-onud tuntud Martti Nõu (fotol). “Valituks osutus meil kõigepealt Anne Kann, kes tänaseks on esitanud loobumisavalduse. Ning tänase päeva seisuga osutus valituks kandideerinutest järgmine – Martti Nõu,” ütles Orissaare vallavanem Aarne Põlluäär, lisades, et kandidaate oli muusikakooli direktori ametikohale kolm.

Martti Nõu ise ütles Saarte Häälele, et otsustas kandideerida, kuna tal oli nagunii plaanis järgmise aasta kevadel-suvel Saaremaale elama kolida. “Sellepärast, et mul hakkab tütar kooli minema ja ma tahan, et ta läheks Orissaare keskkooli. Kui tuli see kutse kandideerida, siis tuli see minu jaoks küll natuke vara, ideaalis oleks ta võinud tulla järgmisel aastal, aga ega elu küsi,” lausus Nõu.

Ta lisas, et valituks osutumine küll rõõmustab teda, aga kuna esialgne otsus oli teistsugune, siis olid tal Tallinnas omad plaanid juba tehtud. “Tõenäoliselt ei saa ma esialgu olla siin kogu aeg füüsiliselt 100 protsenti kohal. Mõnda asja pean ajama Tallinnast kaugjuhtimise teel,” nentis Nõu.
Martti Nõu on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli ja Eesti muusika- ja teatriakadeemia ning töötab Flash-garden OÜ tegevjuhina.

Valimiskomisjoni kuulusid vallavanem Aarne Põlluäär, Orissaare gümnaasiumi direktor Peeter Hansberg, valla hariduskomisjoni esimees Reine Väli ja Orissaare muusikakooli hoolekogu esimees Argo Miller.
Orissaare muusikakooli senine direktor Liivi Tamm siirdus pensionile.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)