Kurikamehed vägivallatsesid jalgrattateel

Kurikaga varustatud mehed ajasid teisipäeva hilisõhtul Kuressaares Marientali jalgrattateel taga kolmandat meest ja andsid talle peksa. Politsei ametliku teate kohaselt tungiti ööl vastu 24. augustit Kuressaares Ida tänava piirkonnas kallale 20-aastasele mehele. Politsei alustas asja uurimiseks kriminaalmenetlust.

Juhtumi pealtnägija rääkis Saarte Häälele, et vägivallatsemine leidis aset õhtul kella poole kaheteistkümne ajal. “Kaks tüüpi ajasid ühte taga,” kirjeldas pealtnägija, kelle sõnul jooksis jälitatav tema juurde ja palus politseisse helistada.

“Lasin aga enne tüübid mööda – ühel oli ilge suur valge puulatt käes – ja hakkasin helistama, kui juba nägin, et Niidu tänava poolt tuli politsei,” rääkis mees, kelle andmeil sai politsei vähemalt ühe ründaja kätte. Tema sõnul jooksid kõik kolm rahulikus tempos ja küllap oli neil juba pikk tagaajamine seljataga.

“Kes taga ajasid, ei tundunud eriti vihased, kuigi… ma ei julgenud vaadata ka väga,” sõnas pealtnägija. “Ja ma ei tea, kas ta siis sai peksa või mitte, kuigi mingit karjumist kuulsin küll.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)