Saaremaa rallil on WRC-autodega stardis Mads Östberg ja Georg Gross (1)

Tänavune Eesti autoralli meistrisari lõppeb 8.–9. oktoobril sõidetava 43. Saaremaa ralliga. Taas saab stardis näha WRC-autosid, praeguseks on juba kindel Mads Östbergi ja Georg Grossi osalemine.

Korraldajad on taastanud ka Kuressaare linnakatse, mis sõidetakse reedel, 8. oktoobri õhtul. Linnatänavatel sõidetav katse on suures plaanis sama, mis varem. Sisse on viidud mõningad väikesed muudatused, mis teevad katse pealtvaatajatele paremini jälgitavaks.

43. Saaremaa ralli üks osa on Kuressaare kultuurikeskusse välja pandud näitus “Eesti mootorisport läbi aegade”. Näitusel saab näha Eesti mootorispordi muuseumi eksponaate, omaaegseid võistlusautosid, tsikleid ja võidusõiduvarustust.

2011. aastal tähistab Eesti mootorisport oma 90. juubelit ja Saaremaa ralli aegu toimuv näitus on ühtlasi sissejuhatus tulevale juubeliaastale.
43. Saaremaa ralli sõidetakse 8.–9. oktoobril, tegu on Eesti autoralli meistrivõistluste, FIA NEZ ralli karikasarja ja Balti autoralli meistrivõistluste viimase etapiga. Võistlusraja üldpikkus on 525 kilomeetrit, millest kiiruskatseid on 115 kilomeetrit.

Lisainfo: www.saaremaarally.eu

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)