Kuhu minna

Neljapäev, 26. august

KINO
Divas kl 19 Seks ja linn 2. Romantiline komöödia. Pilet 50 kr.

ÜRITUS
Saaremaa ühisgümnaasiumis kl 9 peab avaliku ettekande Euroopa Parlamendi saadik Ivari Padar. See on suurepärane võimalus rääkida Eesti esindajaga Euroopas ja saada oma küsimustele vastused. Oodatud on kõik saarlased, nii noored kui vanad! Sama päeva õhtul toimub Sõrves Iide külas Torgu puhkemaja juures suur lõkkeõhtu – mängitakse erinevaid mänge ja parimatele on auhinnad. Kui sina soovid leida uusi sõpru või lihtsalt veeta hästi aega, siis ole kohal! Üritus algab kl 20. Lähemat infot Saaremaa Seiklejate projekti kohta saab blogist http://saaremaa2010.blogspot.com või Facebook’i fännilehelt http://www.facebook.com/seiklejad.org

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk. Sissepääs kuni kl 24-ni tasuta. Alates kl 24-st pilet 35 krooni.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Sissepääs tasuta.
Veski trahteris kl 20 Pärimuskultuuri suvi 2010: folklooriselts Virvik.
Illiku laos Orissaares DJ Andres Laht. Sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis 8. sünnipäev. Esineb ansambel Kullaketrajad.

Reede, 27. august

KINO
Divas kl 19.30 Võluri õpipoiss. Fantaasiafilm. Pilet 50 krooni.

ÜRITUS
Kõljala külaplatsil kl 21 suur suvelõpupidu. Esinevad Mait ja Jakko Maltis. Pääse 50 krooni. Avatud puhvet. Kaasa võtta hea tuju ja kerge jalg!

KONTSERT
Suure Tõllu puhkekülas ansambel Metsatöll. Soojendusbändiks Maleva. Väravad avatakse kl 19, kontserdi algus kl 20. Metsatöll kl 21.15–23. Sissepääs 100 krooni.

TANTS
Divas sel suvel viimast korda kohal isiklikult Captain Morgan. Kui sinus on piisavalt kaptenit ja sul on natuke õnne, siis on sul võimalik avada aardekirst koos Captain Morganiga. Kohal ka väga ilusad Captain Morgani tüdrukud. DJ K. Lillimägi.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 krooni.
Illiku laos Orissaares DJ Peeter Kukk.

SPORT
Salme staadionil isade ja poegade jalgpall. Info tel 52 53 248, Imbi Arge.

TULEKUL
Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus kutsub muhedaid ja abivalmis saarlasi järjekordsetele doonoripäevadele Kuressaare kultuurikeskuses (Tallinna mnt 6, Kuressaare) esmaspäeval, 13. septembril kl 13–18 ja teisipäeval, 14. septembril kl 10–14. Suur suvi on möödas ja verekeskusel on hea meel sügishooaeg Saaremaal sisse õnnistada.

Viimased mais toimunud doonoripäevad Kuressaares ja Orissaares olid taas rõõmustavalt rahvarohked. Abivajajatele jagasid vereloovutuse kaudu oma rammu 221 saarlast, aidates koguda ligikaudu 100 liitrit verd. Verekeskus tänab ja kiidab ning kutsub järgmistele doonoripäevadele! Verekeskus soovitab tutvuda lisainfoga www.verekeskus.ee

Filmitutvustus
KINOS DIVA 27.08. – 2.09.
“Võluri õpipoiss” The Sorcerer’s Apprentice (2010)
Film kestab 1 t 49 min.
Balthazar Blake (Nicolas Cage) on meisterlik võlur, kes elab keset tänapäevast Manhattanit, püüdes linna kaitsta oma põlise vihavaenlase Maxim Horvathi (Alfred Molina) eest. Balthazar ei suuda seda teha üksinda, seepärast võtab ta appi Dave Stutleri (Jay Baruchel), pealtnäha tavalise tüübi, kelles näib peituvat varjatud andeid.

Võlur annab oma õpilasele nõiakunsti kiirkursuse ja üheskoos püüab see kokkusobimatu paar peatada pimeduse jõud. Dave peab kokku võtma kogu oma vapruse, et üle elada kurnav väljaõpe, päästa linn ja võita unistuste tüdruku süda. “Võluri õpilane” on hoogne seiklusfilm, milles ähmastuvad piirid reaalse ja fantaasiamaailma vahel, kui iidne võitlus hea ja kurja vahel lööb lõkkele tänapäeva suurlinnas.

Osades Nicolas Cage (“Rahvuslik aare”), Jay Baruchel (“Troopiline kõu”), Alfred Molina (“Ämblikmees 2”), Monica Bellucci (“Vennad Grimmid”).

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)