Seiklejad kutsuvad noori osalema

Noortevahetuse projekti “One world – Our world” (“Üks maailm – Meie maailm”) raames kutsub noortegrupp Saaremaa Seiklejad kõiki osalema mitmesugustel üritustel. Noortevahetuses löövad kaasa noored Eestist, Lätist, Sloveeniast, Kreekast, Bulgaariast ja Itaaliast.

“Kõigil noortel, kes osalevad avalikel üritustel, on võimalus võita reis Brüsselisse. Selleks tuleb vaid kohal olla ja täita ära loosimisankeet,” andis teada noortevahetuse korraldaja Heleri Alles. Kohapeal loositakse välja ka väiksemaid auhindu. Brüsseli reiside võitjad selguvad 28. augustil.

Loosis osalemise tingimuseks on vanus 14–25 aastat ja elukoht Saare maakonnas. Järgmisel aastal toimuvad reisid on välja pannud Euroopa Parlamendi demokraatide ja liberaalide fraktsiooni liige Siiri Oviir.
Täna kl 16–18 liiguvad Saaremaa Seiklejad ringi Kuressaares.

Tuleb vaid üles leida mõni noortegrupp, kes kannab seljas särke kirjaga “Euroopa Noor”, ja uurida, mis on toimumas. 23. augustil saab osa võtta projektis osalejate missioonist portreede loomisel. Seiklejad on ajavahemikus kl 13–17 erinevates kohtades Saaremaal: Leisis, Valjalas, Salmel, Kihelkonnal, Kärlal ja Lümandas.

Neljapäeval, 26. augustil kl 9 peab avaliku ettekande Saaremaa ühisgümnaasiumis Euroopa Parlamendi saadik Ivari Padar. Sama päeva õhtul kl 20 toimub Sõrves Iide külas Torgu puhkemaja juures suur lõkkeõhtu.

Noortegruppi Saaremaa Seiklejad kuuluvad Heleri Alles, Triin Kivimaa, Getter Luigas, Margus Meigo, Karl Kivimaa ja Gregor Kapsta. Projekti teemaks on maailmaharidus ja globaalne teadlikkus. Projekt saab teoks Euroopa Ühenduse kodanikuhariduseprogrammi “Euroopa noored” toel.
Täpsem info http://saaremaa2010.blogspot.com .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)