Rahva Raamatu Kuressaare pood alustab (6)

Rahva Raamatu Kuressaare pood alustab

VILGAS TÖÖ: Eile käis peatselt avatavas poes vilgas tegutsemine. Raamatuid riiulisse sättiv klienditeenindaja Anneli Sau ütles, et talle meeldib raamatutega tegeleda: “Huvitav on.”
Foto: Egon Ligi

Järgmisel neljapäeval avab kauaoodatud raamatupood Ferrumi kaubanduskeskuses lõpuks uksed.

Eile käis kaupluseruumides vilgas tegevus, müüjad sättisid raamatuid riiulitele. Poe juhataja Kristi Kose ütles, et ettevalmistused kaupluse avamiseks kulgevad igati plaanipäraselt. “Ootame kõiki!” lisas ta.
“Me loodame, et sellest kujuneb selline hea ajaveetmise koht just nimelt saarlastele,” ütles AS-i Rahva Raamat juhatuse liige Viljar Ots, kelle sõnul võivad inimesed poes sirvida neid huvitavaid raamatuid, veetes kaupluses kas või tunde.

Saarlasi ootab ees väga suur, pea 10 000 raamatust koosnev valik. Lisaks raamatutele pakutakse ka lauamänge, filme ja muusikat. “Kindlasti saab meil olema veidi teistsugune valik, kui praegu Saaremaal teistes poodides müüakse. Ning loodan, et lauamängude valik tuleb meie poes Saaremaa suurim,” lausus Ots, lisades, et varem välja reklaamitud veinituba esialgu veel ei avata. “See on ootel projekt,” märkis ta.

Uuest poest leiab igaüks endale kindlasti midagi. “See on absoluutselt kõigile, igale vanusele, aga põhiklientuurina näeme ikkagi saarlasi. Suvel käib kindlasti ka turiste, kuid eelkõige on oodatud just kohalikud,” kutsus Viljar Ots kõiki peatselt avatavat poodi uudistama. Siin on mitmeid lugemisnurgakesi ja istumisvõimalusi ning eraldi nurk ka lastele.

“Selles mõttes tuleb väga hubane ja õdus pood, meie kontseptsioon ei ole kunagi olnud teha raamatukauplust sõna otseses mõttes,” rääkis Ots.
Teenindajaid on raamatupoes sõltuvalt vajadusest tööl 1–3. Kõik, kes soetavad endale püsikliendi kaardi (tasuta), saavad augusti lõpuni oste sooritada tavahindadest 10 protsenti soodsamalt.

Raamatupood on avatud esmaspäevast reedeni kl 9–19, laupäeviti 9–16 ja pühapäeviti 10–16. Kokku on Rahva Raamatul nüüd seitse poodi: Tallinnas kolm ning Tartus, Pärnus, Viljandis ja Kuressaares üks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 124 korda, sh täna 1)