Ämbrisse uppunud mees oli raskelt haige

Nädalavahetusel oma kodus ämbrisse uppunud mees oli raskelt haige ning mis tegelikult tol õhtul tema kodus juhtus, pole siiani teada, kirjutas Õhtuleht.

Politsei sai teate 7. augustil kella 23 ajal, et Kaarma vallas on 1960. aastal sündinud mees uppunud ämbrisse ning esialgse info kohaselt oli tegemist õnnetusjuhtumiga. Vägivallatundemärgid puudusid ja surnukeha saadeti lahangule.

Õnnetult hukka saanud meest tundnud naine selgitas Õhtulehele, et tegemist oli peaaegu liikumisvõimetu inimesega, kes kas terviserikke või jalgade nõrkuse pärast kodus kukkus. Tema sõnul pole Sclerosis multiplex’i põdenud mehe emalgi veel lahkamise vastust ja seega pole ametlikku surmapõhjust teada.

“See oli puhas õnnetus, vaatamata sellele, kas ta kukkus peaga ämbrisse või mitte ja kas ta oli pudeli õlut võtnud või mitte. Raske haigus pani mehe viimastel aastatel ehk tõesti vahetevahel napsu võtma, aga joodik ei olnud ta kindlasti. Ka elas ta oma isiklikus majas. Kuidas vaene mees täpselt kukkus, seda ei tea isegi temaga elamist jaganud 84-aastaseks saav ema.

Tõenäoliselt üritas mees voodiäärelt püsti tõusta, kuid kukkus ämbri kohal ja võis sealt ehk tõesti midagi endale hingetorru tõmmata,” rääkis naine.
Kurb polnud aga raskelt haige mehe mitte ainult viimane eluhetk. Liikumispuude tõttu lamanud ta viimased kolm kuud voodis ja enne seda komberdanud vaevaliselt kahe kargu najal.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)