Kadri Kuusik pani emad koos lastega võimlema

Kadri Kuusik pani emad koos lastega võimlema

SÄRAV NAERATUS: Tallinnas elav Nasva juurtega Ene Soidla tundis koos aastase poja Gregoriga võimlemisest tõelist rõõmu.
Foto: Egon Ligi

Kuressaare spordikeskuse aeroobikasaalis toimus eile keskuse viienda sünnipäeva puhul esmakordselt babyfit-treening, mida juhendas tuntud bodyfitnessi-treener Kadri Kuusik Tallinnast. Koos oma aasta ja kahe kuu vanuse pisitütre Ramaelaga tõi ta ka spordikeskusse kokkutulnud emmedele sära silmi.

“See on selline rõõmus treening emmele, kus laps on treeningvahendiks. Sa ei pea jätma teda kuhugi hoida, vaid saad vabalt kaasa võtta,” lausus Kadri Kuusik, kelle sõnul taastatakse treeningu käigus lapse abiga erinevaid lihasgruppe. Treener märkis, et Tallinnas on säärane treening kaheksa kuu jooksul päris populaarseks saanud, mujal Eestis seda ei tehta. Ta lisas, et treeninguks on paras arv emmesid just 15. “Ei ole hea, kui rahvast väga palju on.”

Kadri Kuusiku sõnul on laste meeleolu iga päev erinev. “Mõni päev teevad nad ilusti kaasa, teinekord tahavad rohkem mängida,” rääkis ta. “Muusika on selline, nagu läheksid sa ilma lapseta trenni,” kirjeldas ta rütmikat ja tempokat saatemuusikat.

Ema Heli, kes oli spordikeskusse tulnud koos 1,6-aastase Mia Lottaga, ütles enne treeningu algust, et nemad varem sellist trenni teinud ei ole. “Kuna vend käib meil hiphopis, siis kodus tantsime. Tüdrukul on ka juba mõned sammud selged,” naeris ta.

Eile viis Kadri Kuusik spordikeskuses läbi lisaks emmede võimlemisele ka ringtreeningu ja bodycombat-treeningu, mis tähendas peale hea treenimise jalalöökide, lõuahaakide, sirgete jt võtete harjutamist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 372 korda, sh täna 1)