Saaremaal oli sel nädalavahetusel kaks avariid (2)

Nädalavahetusel oli Saaremaal kaks avariid, milles mõlemas oli tegemist purjus juhtidega.

Laupäeval kell 23.45 juhtus liiklusõnnetus Kuressaares Uus-Roomassaare teel, kus sõiduauto Mazda, mida juhtis 23-aastane Viljar, sooritas ümberpõiget paremale poole sõidutee äärde pargitud sõiduautost. Sattudes vastassuuna vööndisse, põrkas ta seal kokku otse liikunud minimopeediga (pocket-bike), mida juhtis 22-aastane Kaspar. Mopeedi juht sai vigastada ja toimetati Kuressaare haiglasse.

Pealtnägijate ütluste kohaselt oli tegemist minimopeediga, millega tänaval sõita ei oleks tohtinud. Kuressaare Haigla kirurg Aare Taul ütles ajalehele Meie Maa, et noormehe vigastused olid rasked ning väidetavalt ei olnud ta ka kaine. Politsei pressiesindaja Hedy Tammelehe sõnul on alustatud väärteomenetlust.

“Esialgse info kohaselt on tõesti nii, et see mopeed ei ole mõeldud liikluses kasutamiseks, kuid see selgub täpsemalt menetluse käigus. Joobe osas ekspertiisi vastust veel ei ole,” ütles Tammeleht. Samal päeval mõned tunnid varem, st kell 19.27 tuli teade liiklusavariist Lümanda vallas Karala külas, kus sõiduauto VAZ-21063, mida juhtis purjus ja juhtimisõiguseta 43-aastane Tambet, sõitis teelt välja vastu kiviaeda.
Kaassõitja, 58-aastane Viktor toimetati Kuressaare haiglasse. Teine autos viibinu viga ei saanud. Auto suitses ja päästjad ühendasid süttimise vältimiseks lahti autoaku juhtmed.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)