Nael: Lätlased solvusid saarlaste peale (6)

Nael: Lätlased solvusid saarlaste peale

 

No jopa kolla, ma ütlen küll, need lätlased on ikka ühed memmekad. Natuke norid nendega ja vanad pakivad kohe asjad kokku ja sõidavad kodu poole ära.

Kõik hakkas pihta sellest, et minu naabrite tuttavate naabrite tuttavate lähedal hakati ehitama seda parki. Seda, kus noored saavad räuskamas ning rulade ja ratastega möllamas käia. Aulikust raest igatahes igati vastutulelik, et ehitatakse noortele igasugu vigureid, kus ennast vigaseks sõita ja lollusi teha. Aga enne, kui see kaadervärk kokku saadi, suutsid kohalikud elanikud seda ehitanud lätlased nii ära solvata, et ööpimeduse varjus pakkisid nad asjad kokku ja sõitsid koju tagasi.

“Ma pole midagi teinud,” ütles mulle Kohalik Mees, kelle peale lätlased kaebamas käisid. “Rääkisin niisama nendega juttu. No tuli jutuks ka see, et näe ehitate siin igasugu rampe ja asju, kus noored võivad end vigaseks kukkuda, ja siis kasvavad luud valesti kokku ja siis jäävad lombakaks. Noh et näiteks, kui varbaluu läheb katki, et siis võib hakata see turritama ja viiest varbast võib saada kuus,” selgitas ta.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Telli leht siit

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)