Linda Treiel näitas häid tulemusi (3)

Valgas toimuvatel Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlustel kergejõustikus on saarlaste suurima medalisaagi eest seni hoolitsenud Linda Treiel.

Treiel võitis juunioride kõrgushüppe tulemusega 1.79, Saare maakonna rekordkõrgusel 1.80 ajas ta lati napilt maha. Kõrgushüppes said saarlased lausa kaksikvõidu, Linda noorem õde Teele ületas 1.60 ning teenis sellega hõbeda.

Saare maakonna rekordit kordas Linda Treiel kuulitõukes, kus ta parimal katsel tõukas 14.28, mis on võrdne juba varem tema nimel oleva maakonna rekordiga. See andis ka Eesti meistritiitli. Treieli edu teise koha omaniku ees oli mäekõrgune, Kirke Kirti edestas ta pea kahe meetriga.
Kolmanda kulla teenis Linda Treiel 400 m tõkkejooksus, kus võidu tõi aeg 1.05,99.
Kuldadele lisas Linda Treiel ka pronksi odaviskes, tulemuseks jäi seekord 40.78.

KJK Saare sportlastest teenis medali veel Kadri Pulk, kes noorsoo 100 m tõkkejooksus oli ajaga 16,87 kolmas. Meesjuunioride 400 m jooksus teenis samuti pronksi Priit Järveots, kelle ajaks mõõdeti 50,61. Naiste vasaraheites võttis tulemusega 38.15 kolmanda koha Krista Viipsi.
Poiste A klassi teivashüppes ületas Rauno Liitmäe küll pronksitulemusega sama kõrguse – 3.70, kuid pidi siiski leppima neljanda kohaga.