Auriga kutsub suurele jaanimessile (2)

Auriga kutsub suurele jaanimessile

AURIGA JA TURUNDUSÜHING PANEVAD SELJAD KOKKU: Auriga kaubanduskeskuse omanik Maidu Lempu ja Karen Allas Saaremaa turundusühingust kutsuvad saarlasi ja muhulasi 26. juunil Auriga juurde jaanimessile.
Foto: Aare Laine

Jaanipäevajärgsel laupäeval, 26. juunil tasub saarlastel ja Saaremaa külalistel alates kella 10-st läbi astuda Auriga kaubanduskeskuse juurest jaanimessilt, kus Saare maakonna käsitöölised ja toiduvalmistajad pakuvad meele- ja saarepärast.

Auriga keskuse üürnikud koostööpartneritega annavad külastajaile aga võimaluse proovida rulluisutamist, batuudihüppeid, Honda tsikliga sõitmist ja palju muud põnevat.
Loteriipiletite müügist saadud tulu läheb Kuressaare haigla lasteosakonnale mänguasjade ostmiseks.

Auriga keskuse omaniku ja juhi Maidu Lempu sõnul kutsuvad kaubanduskeskuses tegutsevad firmad messipäevaks kohale ka oma koostööpartnerid tutvustamaks külastajaile just neid tooteid, millest ollakse huvitatud kõige enam.
Karen Allas Saaremaa turundusühingust pidas vajalikuks rõhutada koostöövõimalusi ja küünarnukitunnet, mida mess käsitöölistele, väikeettevõtjaist toidutöötlejaile ja talunikele võimaldab.

Käsitöötegijaid julgustas messil osalema Tuuli Kotka turundusühingust, öeldes, et ennekõike peatub potentsiaalse ostja pilk huvitava mustriga soki- või kindapaaril, kadakalõhnalisel karbikesel või imepärasel sepisel. Noorematele peaks huvi pakkuma villa kraasimise ja ketramise jälgimine. Hakkajamad saavad ka ise vokiratta pöörlema panna.
Kogenud kokk Urve Lillimägi toonitas, et kuigi toiduga on raske välja tulla, leiab nutikas perenaine, millega messikülalisi ligi meelitada. Tähtis on, et toit oleks rahvuslik ja saaremaine, olgu siis tegu kuldpruunide suitsukalade, hõrgumaitselise suitsulambaliha, küpsetiste või saare kuulsa kesvamärjukesega.

Auriga juures on messikülastajail võimalik jälgida ka kala suitsutamist ning lamba- ja sealihatoodete valmistamist.
Korraldajail on osalejaile, eriti just toidupakkujaile palve – andke endast vähemalt kolm päeva enne messi teada kas Karen Allasele (53 677 701) või Urve Lillimägile (51 85 953). Käsitöölised võiksid täpsema info saamiseks ühendust võtta Tuuli Kotkaga (55 666 551). Üldist infot messi kohta saab Auriga telefonil 45 22 500 või elektroonilisel teel info@auriga.ee .

Kultuurilist meelelahutust pakub ansambel Lehmakommionud.
Soojendusbändidena esinevad noored muusikud, kellele on nii arvuka publiku ees seismine ehk esmakordne.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)