Stripiklubiomanike kähmlus jõuab septembris kohtusse (4)

Stripiklubiomanike kähmlus jõuab septembris kohtusse

KOHTU ALLA: Kui Kiirend kuriteos süüdi mõistetakse, võib kohus määrata talle rahalise karistuse või kuni kolme aasta pikkuse vangistuse.
Foto: Peeter Kukk

Eelmisel suvel kahe striptiisiklubi omanike vahel lahvatanud tüli jõudis kohtusse ning septembris astub süüpinki veteranmaadleja Olev Kiirend.

Olev Kiirend kasutas süüdistuse järgi stripibaaris Ärtu tekkinud tüli käigus naisterahva suhtes vägivalda. Kiirend ise ennast süüdi ei tunnista.
“Ma ei ole kellelegi liiga teinud, sest ma ei ole sellise kasvatusega inimene, vastupidi, olen kogu aeg nõrgemate kaitseks välja astunud,” ütles Olev Kiirend Saarte Häälele. Ta kinnitas, et läheb julgelt kohtu ette, sest on süütu. 

Lahvatanud tüli teine osapool, Kiirendi konkurent ja Ärtu klubi omanik Õilme Mägi on ehmunud, et Kiirendi juhtum kohtus üldse arutusele tuleb.
“Kole lugu küll,” nentis Mägi, kes oma sõnul tegi politseisse avalduse vaid seetõttu, et ära hoida Kiirendi edasisi ähvardusi.
Seda, et Kiirend kohtu ette läheb, Mägi oma kinnitusel ei tahtnudki ning naine kavatseb otsida võimalusi asi kohtuväliselt lahendada.

“Septembrini on veel aega ja ma uurin, kas see on kuidagigi võimalik,” ütles Mägi, kelle sõnul on juhtunust juba aasta möödas ning rohkem riide neil Kiirendiga olnud ei ole.
Olev Kiirend kohtuvälist lahendit ei soovi, sest tema sõnul on kohus koht, kus ta saab rääkida, kuidas asjad olid. “Ma ei ole süüdi,” rõhutas mees, kes ei ole mingil juhul nõus kohtuvälise lahendiga, vaid on nõus kandma kohtukulud ning loodab sellele, et ta õigeks mõistetakse.

Kahe konkurendi vaheline sõnasõda algas mullu 17. juuli õhtul Ärtu baaris, kui sinna ilmus konkureeriva ettevõtte Aspasia omanik Olev Kiirend. Pealtnägijate ütluste kohaselt Kiirend laamendas ja väänas Õilme Mägil käsi.
Kähmlusest ehmunud Mägi esitas toimunu kohta politseisse avalduse kehalise väärkohtlemise kohta.
“Kui teine inimene tuleb kallale, siis ma pean ju teda kuidagi takistama,” selgitas Kiirend kätest väänamist ja kinni hoidmist, lisades veel, et haiget ta naisele ei teinud, vaid üritas tema käsi kinni hoida.

“Eks tal oli tol ajal ka vihastamiseks põhjus,” selgitas Õilme Mägi, lisades, et Kiirendi ajas vihaseks see, et tema ja vastavatud Ärtu klubi teine omanik said oma töökogemuse Kiirendi juures töötades ning lõid seejärel oma ettevõtte. Naistega tulid kaasa veel mõned Aspasia töötajad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 170 korda, sh täna 1)