Roolipiigad külas Valgamaal ja Kihnu Virvel

Saaremaa naismehhanisaatorite ühendus Roolipiigad võtab laupäeval osa Valgamaal Paluperas toimuvast ülevabariigilisest naismehhanisaatorite kokkutulekust.

Roolipiigade eestvedaja Juuli Pihl ütles Saarte Häälele, et seekordsele kokkutulekule sõidab 15 inimest, mida on tavapärasest pisut rohkem.
Valgamaa kokkutulekul kuulatakse Tõrva tütarlastekoori, üles astuvad kohalikud taidlejad, toimub simman jmt. Tartumaalt Nõost tulevad vanamootorrataste klubi liikmed oma masinaid näitama.

Roolipiigade järgmine väljasõit sel suvel leiab aset 4.–5. augustil, kui külastatakse Kihnu saart ja minnakse külla Kihnu Virvele, kelle hoovil telgis saarlased ka ööbivad. “Virve lubas oma ansambli kokku ajada ja meiega koos seal laulda ja olla,” rääkis Juuli Pihl, kelle sõnul võetakse reis ette 20-kohalise bussiga ja eelisjärjekorras saavad Kihnu tulla need roolipiigad, kes ka Valgamaa kokkutulekust osa võtavad.

Varem on Roolipiigade seltskond külastanud näiteks riigikogu ja presidendilossi, käinud Rocca al Mares ja Lagedil Vabadussõja muuseumis. Järgmisel aastal on naistel plaan minna Hiiumaale.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)