Ringi vurab ratastel prillipood (3)

Terve selle nädala tiirutab Saare maakonnas ringi prillipoodide keti Optiline Grupp prillibuss, tuues nägemiskontrolli ja prillisoetamise võimaluse inimestele võimalikult kodu lähedale.

“Huvi on ütlemata suur olnud ja bussi meeskonnal on käed tööd täis,” rääkis ettevõtte juhatuse esimees Jaan Põrk Saarte Häälele. “Lausa rõõm on näha, et meid nii hästi vastu võetakse,” märkis ta ja lisas, et Optiline Grupp pakub klientidele vaid kõige paremat kraami. Kuna buss sõidab läbi kõik siinsed vallad, on prillibussi teenus mõeldud peamiselt nendele inimestele, kel linna silmaarsti juurde minek võtaks liiga palju aega.

“Eks me maarahva paremaks teenindamiseks teemegi seda, aidates neid, kellel on raskem linna minna, kodu lähedal,” selgitas Põrk. Prillibussi projektijuhi ja idee autori Algis Väärmaa sõnul on ratastel prillipoode Saaremaal tegelikult varemgi käinud, kuid Optilise Grupi ettevõtmise teeb eriliseks see, et tegemist on puht Eesti ettevõttega, ja kuna Kuressaares asub kaks sama ettevõtte prillipoodi, siis saavad inimesed hiljem oma küsimustega prillide või nägemisprobleemide osas pöörduda just sinna.

Täna hommikul ootab buss kliente Pöidel Tornimäe rahvamaja parklas, lõunaajal Laimjala vallamaja ees ja õhtupoolikul Valjala vallamaja juures. Lisaks käiakse täna õhtul läbi Pihtlast. Homme peatub buss Kuressaares Kitzbergi tänava parklas, ülehomme Kaarma vallas Aste klubihoone juures ja Kärlal. 11. juunil jaguneb külastuspäev Salme ja Torgu vahel, 12. juunil ollakse Kihelkonnal ja Lümandas ning 13. juunil pool päeva Mustjalas ja pool päeva Leisis.

Kõigil, kes soovivad silmaarsti külastada, tuleb end registreerida tel 56 933 619.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 83 korda, sh täna 1)