Rahva Raamat hakkab Ferrumis raamatuid müüma (8)

Saaremaa saab juulist taas raamatupoe, kui Kuressaare kesklinnas Ferrumi kaubamajas avab esinduspoe uksed Rahva Raamat.

Rahva Raamatu juhatuse esimehe Viljar Otsa ja OÜ Saare Kinnisvara juhatuse liikme Toomas Taruse allkirjastatud koostööleppe alusel on uues Kuressaare Rahva Raamatus pinda ligi 300 ruutmeetrit.
Toomas Taruse sõnul on saarlased kaua unistanud korralikust raamatupoest. Kuigi samale pinnale oli teisigi soovijaid, otsustati Rahva Raamatu kasuks, et täita seda tühimikku linnas.

Rahva Raamatu turundusjuhi Anu Vagensteini sõnul oli nende jaoks määrav just Ferrumi paiknemine Kuressaare südames, raekoja ja raamatukogu kõrval, mis teeb kirjandushuvilistele kaupluse külastamise mugavaks.
Rahva Raamat hakkab pakkuma laia valikut eestikeelset kirjandust, teatmeteoseid ja käsiraamatuid nii suurtele kui väikestele raamatusõpradele. Koostöös Büroomaailmaga hakatakse eraldi osakonnas müüma kirja- ja kunstitarbeid.

“Mõeldud on uues poes ka muusika- ja filmihuvilistele ning lauamängu harrastajatele. Kindlasti hakkame pakkuma võimalust tellida kohapeale raamatuid, mis on olemas Rahva Raamatu suuremates esindustes,” lisas turundusjuht Vagenstein.
Tema sõnul on Rahva Raamatu eesmärk pakkuda lisaks heale kaubavalikule õdusat keskkonda. Kuressaare esinduse sisedisainer on Hannes Praks, kelle kujundatud on kõik teised Rahva Raamatu palju tunnustust saanud esindused.

“Loodame Rahva Raamatus saarlastele pakkuda ka toredaid kirjandus- ja kultuuriüritusi,” sõnas Rahva Raamatu turundusjuht.
Eesti omanikele kuuluval Rahva Raamatul on kauplused Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Pärnus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 35 korda, sh täna 1)