Ülikoolide keskus kutsub õppima

Tallinna ülikooli sotsiaaltöö instituut ja SA Ülikoolide Keskus Saaremaal kuulutavad välja vastuvõtu sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magistriõppe erialale.

Õppekava maht on 120 ainepunkti (EAP), õppeaeg kaks aastat. Õppimine on tasuline ja õppekava täies ulatuses sooritanud õppijad saavad sotsiaalteaduse magistrikraadi.
Õppima oodatakse bakalaureusekraadiga või sellele vastava kvalifikatsiooniga inimesi. Magistriõppes omandab üliõpilane teadmised sotsiaalsetest protsessidest ja nende mõjust lapse arengule, sotsiaaltervishoiust, -pedagoogikast ja lastekaitsest.

Põhiline õppetöö toimub Kuressaares kohapeal, loengute ja muude õppevormide kõrval saab kasutada ka e-õpet. Õppekavad on akrediteeritud ja tutvumiseks kättesaadavad kodulehel www.tlu.ee .
Tallinna ülikool koostöös ülikoolide keskusega on valmis alustama õppetööga juba sügisest 2010. Peamine kriteerium rühma avamiseks on vähemalt 15 õppida soovijat. Dokumente saab esitada 29. juunist 6. juulini Kuressaares. Vastuvõtueksam toimub 12. juulil Tallinnas.

Tartu ülikooli Pärnu kolledž on valmis käesoleva aasta sügisel tooma Kuressaarde sotsiaaltöö korralduse (rakenduskõrgharidusõppe) õppekava. Õppeaeg avatud ülikoolis on 4 aastat, õppekava mahuks 180 EAP-d. Õppida saab nii riigieelarvelistel kohtadel kui ka tasulises õppes. Täpsem info www.pc.ut.ee .
Õppekogunemine toimub tavaliselt üks kord kuus neljapäevast laupäevani Kuressaares Pargi 5A majas. Mõningaid üldaineid, mida õpetatakse kõikidele kolledži erialadele koos, tuleb siiski õppida Pärnus sessioonidel käies.

NB! Kuressaare õppegrupi töö hakkab toimuma Kuressaares juhul, kui õppijaid on vähemalt 15. Kui õppijaid on alla 15, tuleb üliõpilastel arvestada õppetöö korraldamisega Pärnus.
Vastuvõtudokumente saab esitada Kuressaares ülikoolide keskuses 16. augustist 3. septembrini või SAIS-i vahendusel.
Info tel 45 39 839, 52 24 499 või e-postil yks@tt.ee .

Maie Meius
ülikoolide keskuse
tegevjuht

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)