Orissaare plaanib uusi bussiootepaviljone

Orissaare vallavalitsus kavatseb varustada kõik vallas asuvad bussiootekohad paviljoniga ja ootab ideid nende kujundamiseks.

Vallavanem Aarne Põlluääre sõnul sai mõte alguse Tumala–Orissaare–Väikese väina maantee äärde jääva Ariste bussiootekoja uuendamisest. Seda tehakse maanteeehituse käigus.

“Sellest sündis ka mõte kujundada ühine nägemus valla territooriumil asuvatest bussiootekodadest ja võimalusel asuda neid ka uuendama,” ütles Põlluäär, lisades, et idee järgi peaksid kõik valla bussiootekojad ühesugused tulema, see liidaks kokku valla erinevaid paiku.

Hetkel on vallas neli bussiootekoda, kuid tulevikus soovitakse, et paviljon oleks igas ootekohas. Bussiootekohti on Orissaare vallas üle kümne.
Sel aastal uuendatakse bussiootekoht Orissaare alevikus maantee koolimaja poolses servas ja Ariste paviljon, järgmistel aastatel võimaluste piires ka teised paviljonid.

Ootepaviljoni kavand peab vastama järgmistele tingimustele: paviljoni kujundus peab sobima kõikidele valla bussiootepaviljonidele; paviljon peab olema keskkonnasõbralik ja sobima miljöösse ning ehitusmaterjalina sobiks näit puit. Eskiisjoonis või kavand koos seletustega plaanitavate ehitusmaterjalide kohta tuleb saata hiljemalt 4. juuniks e-posti aadressil ovv@orissaare.ee või viia vallamajja Orissaare alevikus Kuivastu mnt 33 sekretäri kätte.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 9 korda, sh täna 1)