Mõtlemisabi pakub nii mõtteainet kui ka vajalikku infot

Mõtlemisabi pakub nii mõtteainet kui ka vajalikku infot

SILMAILU PAKKUVAD KAUBAD: Orissaare elanik Ene Üts (vasakul) ütles, et käib Ilusate Asjade Kaupluses silmi nuumamas. Ettevõtja Maria Kaljuste saab talle üht uut ilusat asja näidata.
Foto: Aare Laine

“Kui käituda ei oska, ära käitu!” tavatses omaaegne kolleeg, kes nüüdseks juba ammugi taevastel radadel kõndimas, vahetevahel ütelda. Teda parafraseerides võib öelda, et kui mõelda ei oska, ära mõtle. Ometi, kaubamärgi “Mõtlemisabi” all tegutsevast Orissaare firmast Maravo võib sõna otseses mõttes mõtlemisabi saada ja lisaks veel igasugu vajalikku infot.

Orissaare internaatkooli kunagises tütarlaste magalas, kus hiljem tegutses õmblusfirma, on praegu end kenasti sisse seadnud kaubamärki “Mõtlemisabi” kandev AS Maravo, pakkudes piirkonna elanikele ja kaugema kandi inimestelegi igasugust teenust – psühholoogilisest nõustamisest kuni killustiku valmistamiseni. Samas hoones tegutsevad ka vana mööbli restaureerimise töökoda ja Ilusate Asjade Kauplus.

Värskem uudis on see, et firma omanik Maria Kaljuste sai Orissaare vallavalitsuselt nõusoleku Kuivastu mnt 34 asuvasse majja infopunkti rajamiseks.
“Orissaare vallavalitsus on nõus toetama teie ettevõtmist, avaliku infopunkti avamist ja pidamist aadressil Kuivastu mnt 34 Orissaare alevikus juhul, kui infopunktis võimaldatakse kasutada Orissaare Gümnaasiumi (OG) giidinduse eriala õpilasi.

Edasi loe värskest Saarte Häälest.

Telli leht siit

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 147 korda, sh täna 1)