Krimi

Kõiguste suvemajast virutati niiduk ja veekeetja
Ajavahemikus august 2009 kuni 12. mai 2010 on Laimjala vallas Kõiguste külas tungitud sisse suvemajja ning varastatud muruniiduk, murutrimmer AL-KO BC 4125, veekeetja Severin, elektripliit ja erinevaid tööriistu. Avaldaja hinnangul on kahju 15 653 krooni.
Politsei alustas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetlust.

Kudjapel põles auto
Pühapäeval põles Kudjapel sõiduato. Häirekeskusele teatati tulekahjust Kaarma vallas Kudjapel Pähklimetsa teel kell 4.45. Päästjad leidsid eest lahtise leegiga põleva sõiduauto, mis hävis tules täielikult.

Muhus põlesid heinapallid
Laupäeval kell 13.13 teatati, et Muhu vallas Tusti külas põlevad heinapallid. Päästjate sõnul sai tulekahju alguse lõkkest lendunud sädemest.

Kauplusse tuli suitsu
Reedel kell 18.54 teatati, et Kuressaares Suur-Sadama tänaval on kaupluses suitsu. Päästjad tegid kindlaks, et suits pääses kauplusse ventilatsioonist ning tulekahju hoones ei olnud. Ruumid ventileeriti.

Pommid tehti kahjutuks
Päästeameti demineerijad tegid 14. mail kahjutuks Kaarma vallast Hübja külast leitud 50 mm miinipilduja miini. Laupäeval tehti kahjutuks Torgu vallast Mõntu külast leitud kaks 130 mm mürsku ja neli 76 mm mürsku.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)